2737
2734

همسرم 33سالشه و به دلايلي نتونست تحصيلاتشو ادامه بده الان يه كار خوب بهش پيشنهاد شده ولي بشرط دريافت ليسانس باهاش قرارداد ميبندن حالا ميخواد يه رشته مديريتي بخونه چون قراراه مدير بشه اونجا حالا چي بخونه بهتره چون صرفا ليسانس بودنش مهمه براي اونا

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

یعنی مثلا اگر لیسانس تربیت بدنی هم داشته باشن؛ 

ایشون  رو شایسته سمت مدیریت در فلان قسمت  تلقی میکنند آیا ؟! 

درست متوجه شدم ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی مثلا اگر لیسانس تربیت بدنی هم داشته باشن؛  ایشون  رو شایسته سمت مدیریت در فلان قسمت ...

البته چون سابقه كار داره. يعني تجربي كارو بلده فقط مدرك نداره

من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دانشگاه دولتی.مرگ من چه کاریه چه پارتیه که با دیپلم میخواد مدیر بشه بعد افتاده به چه کنم که مدرک نداره فردا زیر دستای جناب مدیر اعتراض نمیکنن؟ولی خب در کل یه مدیریت بازرگانی از پیام نور هم قبولیش راحته هم جناب مدیر در کنار کارهاش میتونه واحد ها رو بگذرونه.خدایا شانس دادنتو شکر

2738
خوش ب حالش  با دیپلم بهش کار میدن  کار  دولتی ؟؟ مدیریت بازرگانی بخونه

اره دولتيه نميدونم تو بازار كار هستي يا نه ولي الان خيليا كه من ميشناسم بيشتر دنبال ادم قابل اعتمادن كه ناتو نباشه دزد نباشه  چون تحصيلات و ميشه ادامه داد 

من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دانشگاه دولتی.مرگ من چه کاریه چه پارتیه که با دیپلم میخواد مدیر بش ...

تو شاغل نیستی 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
اره دولتيه نميدونم تو بازار كار هستي يا نه ولي الان خيليا كه من ميشناسم بيشتر دنبال ادم قابل اعتمادن ...

والا ما ب هر  کی میگیم برا کار میگه الان استخدامی فقط با آزمون امکان داره

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دانشگاه دولتی.مرگ من چه کاریه چه پارتیه که با دیپلم میخواد مدیر بش ...

عزيزم همسر من تو كار فعليش داشت درس ميخوند 2سال خوند ديگه نزاشتن ادامه بده چون بايد مرخصي ميگرفت 

والا ما ب هر  کی میگیم برا کار میگه الان استخدامی فقط با آزمون امکان داره

منم دولتی مدیریت خوندم چرا تو ازمونا شرکت نمیکنی

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
2706