2726
عنوان

قرص لتروزول_عرق رازیانه_بارداری

309 بازدید | 12 پست

سلام دوستای خوبم

ی سئوال داشتم.قرص لتروزول و عرق رازیانه برای باردارشدن خوبه؟فقط با تجویز پزشک میشه این قرص رو خورد؟

کسی ک تنبلی خفیف تخمدان داشته باشه جواب میگیره؟

اگر اطلاعاتی دارید در اختیار ما هم بزارید ممنون میشم

نیازمند معجزه

سلام

من تنبلی دارم دو دوره لتروزول دکتر نوشت خوردم اثری نداشت

رازیانه هم دارم میخورم قبلا اصلا کرده بود برام اما این بار هنوز پریود نشدم

راضیم به رضای خدا و فقط منتظر معجزه هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر میخوای استفاده کنی یا درمان گیاهی یا دارو باهم بهتره استفاده نکنی. بله من با لتروزول باردارشدم

بدون تجویز پزشک؟بدون نسخه میدن؟از کی روزی چندتا؟

نیازمند معجزه
2728
سلام من تنبلی دارم دو دوره لتروزول دکتر نوشت خوردم اثری نداشت رازیانه هم دارم میخورم قبلا اصلا کرد ...

سلام.من بعد از این دوره پریودیم دارم مرتب خرروز دمنوش رازیانه میخورم ولی تاحالا هیچ دارویی برای بارداری استفاده نکردم

نیازمند معجزه
بدون تجویز پزشک؟بدون نسخه میدن؟از کی روزی چندتا؟

خوب برو دکتر دارو بگیر اگرم نمیخوای بری بدون نشخه میدن از روز ۲ پریود روزی ۲ تا تا ۵ روز. اگر تونستی روز ۱۲ هم برو سونو ببین سایز فولیکولات چنده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
خوب برو دکتر دارو بگیر اگرم نمیخوای بری بدون نشخه میدن از روز ۲ پریود روزی ۲ تا تا ۵ روز. اگر تونستی ...

اها باشه حتما

پس میدن بدون نسخه

فقط ی چیزی

میگم عوارضاش چی هست؟

نمیدونم کاش برم دکتر

نیازمند معجزه
اها باشه حتما پس میدن بدون نسخه فقط ی چیزی میگم عوارضاش چی هست؟ نمیدونم کاش برم دکتر

عارضه ای نداره. ممکنه کیست به وجو بیاد اما با پریود بعدیت یا بارداریت از بین میره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید