2737
2734
عنوان

بیمارستان محک

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 29 پست

من ازشون قلک گرفته بودم با پیک برام فرستادن حضوری بردم تحویل دادم

کمکتون اگر نقدی باشه بهتره

درمانشون مهمتر از آبمیوه هست

در ضمن شاید تعدادی که میبرین به همه نرسه نقد بدین خودشون برنامه ریزی بکنن بهتره

تو سایتشون یه آپشن هست واسه کمک نقدی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خدا خیرتون بده ،باید برید مددکاری و اونجا کمک هاتون رو به مددکار ها بدید ،مددکاری در اولی هست قبل از ...

چی کارکنم چه طور برخوردکنم  که چیزی به دردهای بچه هااضافه نکنم؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازشون قلک گرفته بودم با پیک برام فرستادن حضوری بردم تحویل دادم کمکتون اگر نقدی باشه بهتره درمان ...

مرسی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من ازشون قلک گرفته بودم با پیک برام فرستادن حضوری بردم تحویل دادم کمکتون اگر نقدی باشه بهتره درمان ...

اینم خوبه فکرکنم این بازبهترباشه 

2728

دوستان ایشاالله خداهمتونو سالم نگه داره تاهم خوشحال باشیدو  هم برای جامعه مفیدواقع بشید

چی کارکنم چه طور برخوردکنم  که چیزی به دردهای بچه هااضافه نکنم؟

کمک نقدی فقط،اونجا هزینه ی روزانه ی بیمارستان 1میلیارد در روز هست ،هزینه ی داروهای شیمی درمانی خیلی خیلی بالاس مخصوصا الان که بشدت تحریم هستیم،بچه ها اول از همه چی به دارو احتیاج دارن در درجه ی دوم اسباب بازی هم فکر خوبیه در درجه ی سوم تغذیه ،چون اگه پول بدید خودشون میدونن چیا بخرن براشون،سرطان خیلی وحشتناکه خیلی،ولی بیمارستان محک با ررسیدگی هاش و امکاناتی که فراهم میکرد سرطان رو قابل تحمل تر کرده بود،خدایی خیر هم زیاد بود ولی خو واقعا هزینه های روزانه ی محک خیلی بالا بود خیییییییییییییییییییییییییلی

میشه برای سلامت نی نیم یه صلوات بفرستید 
کمک نقدی فقط،اونجا هزینه ی روزانه ی بیمارستان 1میلیارد در روز هست ،هزینه ی داروهای شیمی درمانی خیلی ...

سلام خانم شما درمان شدین؟

پسرکوچولوی منم مبتلا ب سرطانه داره شیمی درمانی میشه تو بیمارستان خوب میشه؟😢

سلام خانم شما درمان شدین؟ پسرکوچولوی منم مبتلا ب سرطانه داره شیمی درمانی میشه تو بیمارستان خوب میشه ...

اره عزیزم من خیلی ساله که خوب شدم اونجا دکتر مهرور و دکتر هدایتی خیلی کارشون خوبه حتما خوب میشه 

2738
خب خداروشکر گلم شما سرطان چی داشتین؟ چندساله بودین؟ بچه من لنفوم داره

من کلیه ام بود ۱۳ سلام بود  و اونجا لنفوم زیاد می‌دیدم .شما چطور متوجه بیماری اش شدید 

چی دوست داری بشنوی �دونی چرا هیچ خانواده‌ای در هیچ جا از دنیای مجازی محک دیده نمیشه به خاطر این که صدای تمام خانواده ها خفه شده به خاطر اینکه تمام صدای پدر مادر را بلاک شده اطلاعیه محک در خصوص کودک آرشان عزیزی مطالعه بفرمایید تلاش های پدر برای رساندن صدای خانواده به گوش مردم محک در بازتابش در گوگل تا توانست دروغ نوشته ولی دیگه خانواده آرشان دیگه صدایشان به گوش هیچ کسی نرسید چون تمام سایت ها و حتی گوگل بلاک شد و از سال ۱۴۰۰ تا به الان هیچ گونه کمک معیشتی به خانواده کودک و آرشان نشده

بیمارستان محک فقط از احساسات قشنگ و زیبای مردم سوء استفاده میکنه و به هر دلیل و به هر قیمتی پول جمع میکنه ولی هیچ حمایتی از کودکان نمیکنه صدای تمام پدر و مادرها پشت دنیای مجازی خفه شده است صدای پدر و مادر را به گوش هیچ کسی نمیرسه من پدری هستم که می خوام حقیقت را به شما بگم در گوگل سرچ کنید اطلاعیه محک در خصوص کودک آرشان عزیزی ببینید صحبت ها و حرف هایی که به بیمارستان محک گذاشته ولی من هیچ جوابی ندارم بدم چرا چون نمیتونم جواب بدم چون نمیتونم چون تمام سایت ها بسته شده رو من همه پدر و مادر راه میرن کودکی که هشت ماهگی چگونه خلیج بیمارستان محک بهش نداده کودکی که درمانش با فروش تمام زندگانی پدر و مادر شد و به خارج از ایران برده شد علتی که باعث شد ریه های بچه من خونریزی کنه بیمارستان محک بود درمان سرطان مردم عزیز آن نیست که در بیمارستان محک صورت میگیره و تمام کودکان دارند سلاخی میشم به اون خدا قسم این نیست۰۹۳۵۹۱۴۰۵۲۴

در بیمارستان محک شاید تا ۱۰ سال پیش کودکی نجات پیدا می کرد الان نه کودکی نجات پیدا میکنه و اجازه میدن صدای خانوادش به گوش کسی برسد کودک آرشان عزیزی سال ۱۴۰۰ تا به الان هیچ گونه کمکی معیشتی به این خانواده نشده است و در گوگل سرچ کنید اطلاعیه محک در خصوص کودک آرشان عزیزی و دروغ هایی که بیمارستان محل نوشته خانواده چطوری باید صداش به گوش دیگران برسونه وقتی که تمام سایتها و تمام دنیای مجازی بر روی خانواده هایی که کودکانشان در بیمارستان محک تحت درمان هستند بسته هستش

شما اطلاع دارید که کودکان سرطانی باید چه تغذیه ای داشته باشند آیا شما اطلاعات دارید که محک حمایتی از این مسئله از خانواده‌ها نمیکنه آیا شما میدونستید اعتراض در محک در سایت ها بلافاصله تمام سایت ها و دنیای مجازی روی پدر و مادر بلک میشن که یه وقت لطمه ای به کسب درآمد آنها وارد نکنید

با عرض سلام من هر وقت از بیمارستان محک رد میشدم طی چند سال گذشته مثل همه شما هیچ چیزی را در خصوص بیمارستان محک نمیدونستم و میرفتم تو این صندوق ها شون پول مینداختم میرفتم  و مادر را نمی دید مناسب بچه ها را میدیدم ولی من فکر میکردم این بچه ها درمان میشم و پدر مادرا هیچ مشکلی ندارم از بابت هزینه‌های درمان و هزینه‌های امرار معاش و بیمارستان محک اینا رو تامین میکنه به خاطر میلیاردها پولی که در حال داره بهش میرسه تا زمانیکه سال ۱۳۹۹ به خاطر بیماری سرطان پسرم پسر سه سالم پای من باز شده در این بیمارستان پاهای من میشکست پاهای من قلم می شد ای کاش میمردم ولی پامو توی بیمارستان کشتارگاه محک نمیزاشتم برای درمان گیاهی برای مادران هستش و هیچ کمک معیشتی و مالی به پدر و مادر هایی که اعتراض می کنند نمی کنند و هیچ کودکی درمان میشه و فقط بچه ها را مورد تست دارویی قرار میدم و بدترین شکل ممکن به کام مرگ می کشند و از پول هایی که به دست میارن حسابی به پرسنل خودشون میرسن و حتی رفتگر بیمارستان محک ماشین ۴۰۰ میلیون تومانی زبانه فقط ببین چه کلاهی سر میره تا الان

2706