2726
عنوان

باتجربه هاکمک میخوام ازتون

91 بازدید | 9 پست

سلام دوستان،من باردارم،ودرهفته سی وهفت وشش روزهستم،امروزدکترم معاینه کرد،گفت دهانه رحمت بازنشده،به نظرتون تاموقع زایمان بازمیشه،چیکارکنم تابازبشه؟  

عزیزم‌با خود دکتر مشورت میکردی خوب

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روزی یک ساعت پیاده روی به صورت پنگوئنی دارم،اماانگارفایده نداشته

یک ساعت کمه خواهری جاری من نه ماهه بود دهانه رحمش باز نشده بود از صب پا میشد تا غروب سر پا بود جوابم گرفت

آسمان گفت که من ابیم عشق میورزم که استقلالیم💙
یک ساعت کمه خواهری جاری من نه ماهه بود دهانه رحمش باز نشده بود از صب پا میشد تا غروب سر پا بود جوابم ...

آخه درتوانم نیست بیشترپیاده روی کنم،حالاصبح یک ساعت میرم،بعدظهرهاهم یک ساعت

کلاس یوگا بارداری امتحان کردی؟ من دختر داییم  میرفت خیلی از نتیجش راضی بود زایمانش راحت تر کرد انگار یه سر تمرینای خاص انجام میدن برای زایمان راحت 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
فیلم ورزشارودارم،انجام میدم.برام دعاکنید

تحت نظر مربی باشی بهتره و موثر تر به نظرم یه جلسه امتحان کن  دعا میکنم عزیزم 😍

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇