2737
2734

سلام دوستان باور کنین تیکر بارداری فقط و فقط برای بارداریه اخه یعنی‌چی . تیکر بارداری نیست نمیدونم تیکر عروسیمه یا مثلا تیکر آرزومه یا ..... یااا.... 

مرسی 😒😒😒😒😒لطفا یه ذره شئونات اسلامی سایت رو رعایت بفرمایید😜😜😜🙄🙄🙄

قشنگ ترین هدیه دنیا رو خدا داده به من 😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام واسه ماه رمضون تیکر بزنم.یعنی اجازه نمیدی؟😣

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2728
2738
من میخوام واسه ماه رمضون تیکر بزنم.یعنی اجازه نمیدی؟😣

نمیتونی.تیکرا ۹ ماهه ست که😏

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

والا بنده خداا تایپیک زده مثلا پریودم عقب افتاده بعد چشمای ما از کاسه در اومده بابا این که بارداره😯😯😯 بهد میبینیم‌میگه نه این تیکر نمیدونم تا شب خوابیدنمه😃😃😃😃

مثل تاپیک پر بازدیدا که پیش برادر شوهرش  شرمنده شده بوده فحش داده...تیکر داشت..هزاران نفر پرسیدن اگه راست میگی نامزدی پس چرا تیکر داری😃😆

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب چه اشکالی داره .چرا بخوایم از ی مورد بی ارزش هم ایراد بگیریم🤔🤔

بی ارزش نیست عزیز جان مث اینکه مثلا شما به جای شکر توی چایتون نمک بریزین

تیکر ماه رمضون تا حالا ندیده بودیم

😆😆😆اینطوری زود تموم میشه امتحان کن😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
مثل تاپیک پر بازدیدا که پیش برادر شوهرش  شرمنده شده بوده فحش داده...تیکر داشت..هزاران نفر پرسید ...

همینو بگوو🤔🤔🤔🤔

2706