2726

سلام بچه ها .من دیشب اصلا درست نخوابیدم .از بس گریه کردم چشام پف کرده,

پسر ۴سالم کمی بد اخلاق شده .شبا بیدار میشه و آب میخواد .خیلی هم اشتهاش زیاده .هنوز غذا رو کامل نخورده بازم میخواد ,خیلی هم لاغره.حالا دیشب شوهرم تو نت خوند اینا علاعم دیابت در کودکانه .تو رو خدا بچه ها اگه تجربه ای دارید بگید.فردا صبح میبرمش آزمایش بده .تو رو خدا با زبون روزه براش دعا کنید که مشکلی نداشته باشه.داغونم بخدا 

اللهم عجل لولیک الفرج

وا این چه حرفیه بچه ها کلا جنب و جوش دارن آب زیاد میخورن من خودم تو بچگی کلی اشتها داشتم به این حرفا اگه بیای توجه کنی من الان سرطان دارم خخخخ

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقدرزودفكراي بدنكنيدببرين دكترببينين دكترچي ميگه 

وسواس فکری گرفتم .امروز شوهرم با یکی از دوستاش که پزشک هستن صحبت کرده گفته نه فکر نکنم دیابت باشه .ای خدا کمکم کن

اللهم عجل لولیک الفرج
2728

ان شالله که سلامت باشه، نگران نباش برای هیچ و پوچ خودتو اینجوری باختی؟ تو باید یه مادر محکم باشی نه ضعیف و شکننده

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

عزیزم بچه ها تو ۴سالگی همچیشون متحول میشه.کم خواب میشن.روزا ک اصلا نمیخوابن.غذا کم بکش براش ک دوباره بکشی بخوره.انشالله ک چیزی نیس.قند تکرر ادرار دارن خیلی خشکی دهان

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی
ان شالله که سلامت باشه، نگران نباش برای هیچ و پوچ خودتو اینجوری باختی؟ تو باید یه مادر محکم باشی نه ...

چیکار کنم عزیزم .دیشب کلی گریه کردم .تو نت نوشته هر دو سه ساعت باید دسشویی بره که پسر من نمیره .

اللهم عجل لولیک الفرج
وسواس فکری گرفتم .امروز شوهرم با یکی از دوستاش که پزشک هستن صحبت کرده گفته نه فکر نکنم دیابت باشه .ا ...

هيچي نيست مطمعن باش فكراي منفيم نكن برين دكتريه ازمايش بدين خيالتون راحت بشه

❤️🍭🍡👸🔥🌟💚💙💎
خدا نکنه .دعاش کن عزیزم چیزی نباشه

ایشالله چیزی نیست من مطمعنم خودم یه ساله زیره دلم درد داره همش لکه بینی دا رم همش میگفتم این لکه بینی یعنی سرطان رحم ولی رفتم پاپ اسمیر گفت فقط عفونت قارچی داری چیزی نیست پس توام زیاد به این چیزا توجه نکن

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن
چیکار کنم عزیزم .دیشب کلی گریه کردم .تو نت نوشته هر دو سه ساعت باید دسشویی بره که پسر من نمیره .

به مطالب توی نت اعتماد نکن، پارسال علائمم و جواب آزمایشم رو توی نت جستجو کردم زد لوسمی   کلی آزمایش و غیره انجام دادم که الحمدلله مشکلی نداشتم، شما هم تا از چیزی مطمئن نشدی حرص و جوش نخور و انرژی منفی نده به بچه ت، یکی از اقوام ما همسن پسر شما بود اونم خیلی میخورد بعد فهمیدن انگل داره،انشالله که پسرت مشکلی نداره

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
به مطالب توی نت اعتماد نکن، پارسال علائمم و جواب آزمایشم رو توی نت جستجو کردم زد لوسمی   کلی ...

ممنون عزیزدلم .امیدم به خداست .ان شالله که خیره و بچم مشکلی نداشته باشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2706