2726
عنوان

بچه دوستم امروز صبح رفت پیش خدا !!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 172117 بازدید | 1568 پست
الهی امین لیلا
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان ترنم? همون که تو سانحه هواپیمایی از دست رفت?

خدا رحمتشون کنه

به نظرتون الان 3 نفری با هم هستن???
چقدر عالم ارواح مرموزه
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
اگه اشتباه نکنم همین روزا سالگرد فوت مامان ترنم عزیز و شوهر و نینی خوشگلش بوده .......امیدوارم روحشون در آرامش باشه
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
خدا رحمتشون کنه روحشون شاد
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
زهرای عزیزم
دوستم
مامان ترنم تپلی خوشگل....
١٩ دی سالگرد رفتنشونه
برای شادی روحشون و افزونی صبر پدر و مادر و خانوادشون صلوات

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام دوستان عضو نینی سایت شدن این خوبیها رو هم داره دوستی که چند سال پیش فوت شده ولی هنوز یادش گرامیه ما که تازه عضو شدیم کلی با خوندن حرفهاشون گریه کردیم من از دیشب تا صبح بیدار بودم چون تا حالا به این قسمت نیومده بودم از اون موقعه اصلا نخوابیدم وفقط گریه کردم برای مامان علی رضا برای مامان ترنم برای می می عزیز که بخاطر سرطان فوت کرد روحشون شاد خدا حافظ ای قصه عاشقانه....خدا حافظ ای عطر شعر شبانه.....خدا حافظ ای داغ بر دل نشسته....تو را می سپارم به دلهای خسته....تو را می سپارم به دامان دریا....تو رامی سپارم. تقدیم به دوست ندیده ام که عاشق این آهنگ بود و بخاطر بچه دوستش کلی با این آهنگ گریه کرد... حالا ما با این آهنگ کلی برات گریه کردیم زهرا جونم.....خداحافظ
تو این لحظه های قشنگ زندگیم جات خیلی خالیه بابایی
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾ مَلِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾ اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤)
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
2706