1147
1226
اسمش رها بود . 5 ماهه بود . کبدش از کار افتاده بود . دیشب خونریزی مغزی کرده و امروز صبج ساعت 6.5 رفت پیش خدا . دعا کنین خدا به پدر و مادرش صبر بده . حالشون خیلی بده .
خیلی حالم خرابه . وقتی فکر میکنم دوستم امشب چه جوری می خواد بدون بچه اش بخوابه ( که البته می دونم نمی خوابه ) دیوونه میشم چون منم یه مادرم . خیلی سخته . تو رو خدا برا پدر مادرش دعا کنین . دعا کنین که خدا بهشون صبر بده تا بتونن با این مصیبت بزرگ کنار بیان . بتونن تحمل کنن .

عمل لیپوماتیک و سایر خدمات پوست و مو توسط پزشک مطرح کشور با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان 

( 02144120537 ) جهت مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

1156
8
آخیییییییییییی الهی خدا بهشون ذصبر بده من درکشون میکنم آخه منم .................
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
1167
سلام ای غروب غریبانه دل سلام ای طلوع سحرگاه رفتن سلام ای غم لحظه های جدایی خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای قصه عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن عشق خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه خداحافظ ای داغ بر دل نشسته تو تنها نمی مانی ای مانده بی من تو را می سپارم به دلهای خسته تو را می سپارم به مینای مهتاب تو را می سپارم به دامان دریا اگر شب نشینم اگر شب شکسته تو را می سپارم به رویای فردا به شب می سپارم تو را تا نسوزد به دل می سپارم تو را تا نمیرد اگر چشمه واژه از غم نخشکد اگر روزگار این صدا را نگیرد خداحافظ ای برگ و بار دل من خداحافظ ای سایه سار همیشه اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم خداحافظ ای نوبهار همیشه
خوابیدی بدون لالایی و قصه - بگیر اسوده بخواب بی دردو غصه - دیگه کابوس زمستون نمی بینی - توی خواب گلای حسرت نمی چینی - دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه - جای سیلی های باد روش نمی مونه - دیگه بیدار نمیشی با نگرونی - یا با تردید که بری یا که بمونی - رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی - قانون جنگل و زیر پا گذاشتی - اینجا قهرن سینه ها با مهربونی - تو تو جنگل نمی تونستی که بمونی - دلتو بردی با خود به جای دیگه - اونجا که خد ابرات لالایی میگه - میدونم میبینمت یه روز دوباره - توی دنیایی که آدمک نداره
دیشب خواب تورا دیدم چه رویای پرشوری ............. انگار که توی خواب دیدم تو سالها از من دوری............. تورا توی باغی دیدم که سرتاسر خزان بود.......... هزارون چشم پر زاشک به طاق آسمون بود............ مثال عکس قرص ماه میون آب نشستی........... تا دست بردم بگیرمت پرچین شدی شکستی............ آه ای فلک نفرین بتو ببین چه میکشم من............ جدا از آن مهرآفرین میون آتشم من .
1241