2410
2553
عنوان

فرنی با نشاسته یا آرد برنج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2705 بازدید | 30 پست

با آرد برنج يه چيز ديگست

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارد برنج خوشمزه تره ولی مادرشوهرم یه فرنی فووووق العاده خوشمزه درست میکنه ارد برنج میریزه و یکمی هم ...

با آرد برنج هم همینطوری سفت و خوب میشه ؟ 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
2720
اونی ک برای مهمونی و زعفرونی.و کاکائویی درست میکنی به نظزم همون با نشاسته درسته کن برای مهمونی خیلی ...

با آرد برنج شله یا سفت ؟ یعنی چون نمیبنده مجلسی نیست ؟ 

فک کنم اگه دوتاشو بزنم هم طعمش خوب بشه هم ببنده خوب. 

مزش که با نشاسته قابل مقایسه نیست ولی فک نکنم بشه قالبش زد  حالا به خودت بستگی داره مزش واست م ...

چون آش هم دارم تو منوم. میخوام فرنی رو به سرد به عنوان دسر بیارم . پس یا با نشاسته باشه یا با مخلوط دوتاش ؟ درسته؟ 

2714
چون آش هم دارم تو منوم. میخوام فرنی رو به سرد به عنوان دسر بیارم . پس یا با نشاسته باشه یا با مخلوط ...

پس اگه میخای قالب بزنی با همون نشاسته درست کن با ارد برنج شل درمیاد باید بریزی تو کاسه حتی مخلوط دوتاش هم سفت نمیشه

تو خونه واسه خودتون با اردبرنج درست کن خشمزه تره ولی نشاسته مجلسی تره

پس اگه میخای قالب بزنی با همون نشاسته درست کن با ارد برنج شل درمیاد باید بریزی تو کاسه حتی مخلوط دوت ...

ممنونم عزیزم. 

فردا برا خودمون درست میکنم با آرد برنج. 

من اینو با نشاسته درس کردم.با آرد برنج فرنیه هس که میریزیم تو کاسه و سرو میکنیم نمیشه قالب زد

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
من اینو با نشاسته درس کردم.با آرد برنج فرنیه هس که میریزیم تو کاسه و سرو میکنیم نمیشه قالب زد

آره منم با نشاسته درست میکنم خوب میشه. امروز با آرد برنج خیلی شل بود میشه همون فرنی دیگه. 

با نظاسته درست میکنم برا مهمونی. 

فقط یه سوال : 

شما از شکلات تخته ای استفاده کردین یا پودر کاکائو ؟ 

بعد قالبو چرب کردین یا راحت جدا شد ؟ 

میترسم قالبی جدا نشه :( 

آره منم با نشاسته درست میکنم خوب میشه. امروز با آرد برنج خیلی شل بود میشه همون فرنی دیگه.  با ...

من پودر کاکائو زدم فک کنم شکلات خوشمزه تر بشه  من با نصف مواد درست کردم این مقدار شده. قالبم اصلا چرب کردن نمیخواد همینجوری بریز تو قالب و بزار یخچال بعد دوساعت یکم لبه هاشو با نوک قاشق از قالب جدا کن و دیگه راحت در میاد منم خیلی راحتر از ژله درآموردم از قالب

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
با آرد برنج شله یا سفت ؟ یعنی چون نمیبنده مجلسی نیست ؟  فک کنم اگه دوتاشو بزنم هم طعمش خوب بشه ...

اره با ارد برنج به سفتی نشاسته نمیشه و ممکنه چون میخای سرد سرو کنی تا اون موقع اب هم بندازه

بعدم با ارد برنج هرچقدرم ک صاف و نرم باشه اردش یه کم ریگی ریگیه😂😂😂یعنی زبره ک من برای مهمونی و به عنوان دسر نمیپسندم

ادم برا خودش و داغ داغ ک میخاد بخوره با ارد بزتج خوبه ولی مهمونی و قالبی حتما نشاسته شکیل تر و بهتره

2706