2726

زایمان و حاملگی رو ببنده بزاره کنار؟!

منظورم هم سلامت خودش و بچس هم آمادگی روانی و حوصله ی بالا برا بزرگ کردنشون

من ۲۹ سالمه شوهرم ۳۷ و دخترم ۱۹ ماهس

یکم از لحاظ روحی هر دو ضعیفیم واسه بازی با بچه و ...بنظرتون دومی کی بیاد بهتره؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی به ظرفیت خودتون داره بچتونم هنوز کوچیکه من دخترم۴سالشه دومیو باردارم اعصابم گاهی وقتا دیگه نمیکشه از دست دخترم میگم چه غلطی کردم دومیو اوردم بازم دخترم همه کاراشو خودش انجام میده فقط شلوغکاره وبازیگوش

این سوال تو ذهن منم هست زیاد بهش فک میکنم ولی به نتیجه نمیرسم

بنظر خودم زیر ۳۰ خانم باید هر چی زایمان و بچه و دنگ و فنگ داره تموم کنه راحت شه بعد ۳۰ دیگه جون نمیمونه واسه آدم والا

بستگی به ظرفیت خودتون داره بچتونم هنوز کوچیکه من دخترم۴سالشه دومیو باردارم اعصابم گاهی وقتا دیگه نمی ...

بنظر من تا بچه اول کوچیکه باید اقدام کرد برا دومی اشتباهه میگن بزرگتر شه بعد بزرگ میشه اذیتشم بیشتر میشه

به نظر من هرچه زودتر بهتر یه دکتر زنان تو تلویریون گفت همیشه برای همه کاری وقت هست شما میتونی 60 سالگی بری دانشگاه میتونی 40 سالگی بری موسبقی یاد بگیری و....  ولی 60 سالگی نمیتونی بچه بیاری میگفت زود بچه دار بشید بعد برید سراغ کارای دیگه به نظرم خیلی درست میگفت

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
2706