2733
2734
عنوان

❤نظر بدین

86 بازدید | 14 پست

بچه ها شمابا مردی که همش زور بگه و نزاره جایی برین حتی هیچ کلاسی نزاره روووو پوششتونم گیر بده نزاره گدشیم داشته باشین ولی خودش راحت باشه چیکار میکنین؟؟؟؟😊

نذاره گوشی داشته باشی؟!

ینی چی اخه

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

با پُتـک فرقش رو شکافته سپس به قطعات مساوی تقسیم می نماییم این عنترِ از خودراضی رو😒

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

شوهر دوستمم همین طوره ، اونم بخاطر دو تا بچه که داره و وابسته هست به بچه هاش میسازه باهاش ، تلفن خونه قطع ، گوشی هم نه اینترنت داره ، هیج جا هم نمیزاره بره ، فقط با خودش حتی کوچکترین خرید ، خیلی اذیت میشه

2706