2726
عنوان

بچه ی عجیب من .خسته شدم ازش یه خاکی بگیدبریزم سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 33570 بازدید | 752 پست
خواهر منم از بس بهش نه نگفتن خیلی پررو شده الان به من که ۱۳ سال ازش بزرگ ترم زور میگه😐😐بعد مامانم ...

حق داری خیلی حرص درآره هروقت میاد خونه مامانم نهایت نیم ساعت بعد من میام خونمون چون خیلی پسر منو اذیت میکنه 

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه منم تقریبا اینجوریه الان پنم سالو اندی داراگه یخورده بهتر شده با شرایط جدید تقریبا وقف میده خودشو ولی هم چنان رفتارای بیخودش هست. مثلا از اذیت کردن دیگران لذت میبره با غریبه ها سلام نمیگه یا حتی بد رفتاری میکنه و انگار چند باره دیده طرفو باهاش بحث میکنه با همه راحت دعوایی حرف میزنه.

اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی

دختر من يه مدت اينجورى بود 

اصلا هيچ مغازه اى نميومد 

مهمونى نميومد 

يعنى وارد هيچ خونه اى نميشد 

جيغ و داد و خلاصه يك جلسه رفتم مشاوره 

خدا خيرش بده خانم رو 

اولا سخت نگرفتم براى بردن جايي 

نزديك ٩ ماه جايي نرفتم 

نميومد تو مغازه ميگفتم بمون بيرون خودم ميرم 

اليته حواسم بهش بود 

يه چيزى گير ميداد ميگفتم نه 

گريه ميكرد شديد منم كار خونه ميكردم و يعنى اصلا برام مهم نيست 

ولى در باطن ادم خون گريه ميكنه 

يه بار به خدا يك ساعت و نيم تمام گريه كرد ولى من به حرفش گوش ندادم

خلاصه شكر خدا خوب شده 

الان به زور بايد از تو مغازه يا مهمونى بيارمش 

خيلى اجتماعى شده 

🧿
درسته ولی مشاور هیچکارز نکرد

خب بيشتر تحقيق كن يه جا حرفه اي پيدا كن انوقت با توجه به رفتاراش  چالش هاي جديد براش در نظر ميگيرن و قدم به قدم محيط اطرافش و رفتاراش طبيعي ميشه 

در واقع ميره تو دل ترساش و محدوديت هايي كه براي خودش قائل شده 

@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
عزیزم.ما هم یه مورد مشابه داریم. مشاور میگه این بچه یه الگوی لجبازی داره و با هوش زیادی که داره الگ ...

اتفاقا مشاور از من وشوهرم راجع به رابطمون پرسیده بود.هردو راضی هستیم ازهم .این جونور نمیدونم به کی رفته

تو گفتار چطوریه؟ تو جمع همبازیا چی؟  نمیخوام نگرانت کنم ولی به نظر علایم اوتیسم داره. شایدم فقط اقتضای سنش باشه یا نوع تربیت شما باعثش شده. حتمن ببرش پیش متخصص مجرب

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

سلام دوست عزیز من کاردرمانم و با بچه های اوتیسم ارتباط دارم این علائمی که گفتین به گوشم آشناست یا حداقل توی بچه های با اختلال عملکرد یکپارچگی حسی دیده میشه لطفا حتما پیش یه دکتر روانپزشک کودکان برید 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

موقع گریه اهمیت نده .گریه کن اهمیت یدی میشه سلاحش.من جای توبودم لباسایی ک دوس نداشتم بپوشه پاره میکردم بعدانشونش نیدادم میگفتم خراب شده

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2706