2737
2734
عنوان

از بارداري ميترسم!

401 بازدید | 14 پست

سلام من ٣٣ سالمه حدود ٤ سالم هست ازدواج كردم هم خودم هم شوهرم خيلي تمايل نداريم بچه دارشيم من البته ترساي خودمو دارم كه دوست ندارم بچه دار شم. اما همه ميگن ديگه اقدام كنيد منم به خاطر سنم كه بالا ميره شايد يه وقتايي فكر كنم نميدونم چه كار كنم؟ راهنماييم كنيد لطفا!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من الان ۲۸ سالمه ۲ تا بچه دارم .پسرم ۷ سالشه.دخترم ۳.خیلی راضیم و خوشحالم زود بچه دار شدم الانم عشق و حال میکنم.به سن شما برسم دیگ راحته راحتم.اصلااااا هیچ ترسی داره.۲ تا بارداری عالی داشتم.کلا هرچیزی سختی خودشو داره ولی زندگی همینه دیگه

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین

یه چیزی بگم؟ 

من ۳۲ سالمه و دوتا بچه هم دارم، ولی به شدت از بارداری و زایمان میترسم الان! انگار اصلا هیچ بچه ای نیورده باشم همونجور میترسم از حال و احوال بارداری و درد و ..😣

بیا باهم بترسیم🤗

چه خوبيد شما همتون ! من تازه عضو شدم فكر نميكردم همدلي كنيد !! والا ترساي خودم خنده داره مثلا از شب بيداري يا گريه بي موقع بچه يا اينكه نتونم با شوهرم مثل قبل بگذرونيم آرامش داشته باشيم خوب به جز همه اينا خونمون طبقه ٤ هست بي آسانسور و كوچيك ! همه اينا دست به دست هم ميده ! نميدونم ! ميدونم خدا بزرگه و هوامونو داره ولي ته دلم خاليه!! بازم ممنون كه جواب داديد

2706