2726
عنوان

توافقی جدابشیم....

1643 بازدید | 111 پست

سلام...

خانوما دوشب پیش من ازخونه خالم بعداز چند روز برگشتم خونه خودم(مهمونی رفتم تنها)

شوهرم هم راضی بود ازرفتنم وهیچی نگفت

تا اینک نشسته بودیم پای تلویزیون ک بهم گفت پناه من خسته شدم از ادامه این زندگی...

دیگه توان ندارم

نمیتونم این زندگیو ادامه بدم

بیا بدون دردسر منوتو توافق کنیم ک توافقی جدابشیم...

ن باهم بحث کردیم ن دعوامون شد ن چیزی... فقط حرفاشو ب ارومی زد...

البته قبلا ازمشکلاتم گفتم ک یک ماه بعداز ازدواج فهمیدم اعتیاد داره

اما دلیل جداییشو نمیفمم😕😕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تازه بگم اینو ک تو این چندماهی ک ازدواج کردیم بمن ی هزارتومنی نداده...نفقه نمیده

سرکار نمیره...بداخلاقم هس

..من اعتیادشوندید گرفتم

اما نمیدونم با چ رویی میاد میگه جدابشیم اونی توافقی...

بدون اینکه هیچ چیزی بخواد ب من بده

مگه کشکه اون بگه بیا جداشیم توبگی آره اون بگه پس دستتو بده بریم محضر ینی چی زندگی کشک نیس که

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
تازه بگم اینو ک تو این چندماهی ک ازدواج کردیم بمن ی هزارتومنی نداده...نفقه نمیده سرکار نمیره...بداخ ...

همون بهتر کشک بشه جداشید بهتره بالاخره توهم باید باید زندگی کنی با این زندگی کشکی که نمیشه

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2706