2726
عنوان

نوازاد آیندم

101 بازدید | 15 پست

سلام   من ۳۰سالمه میخوام دوسال دیگه باردار شم  و میخوام  بچه هام دوقلو باشن حتما یه قلش دختر باشه  و دوسدارم چشمای پسرم  رنگی باشه  آخه چشمای باباش رنگیه  باید چیکارکنم  هم هم بچم دوقلو باشه هم چشم رنگی   اصلن هست چیزی  برا اینا ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سفارشی یه کم قیمتش بالاتره 

چه حرفایی میزنی دختر

حالا دوقلویی رو میشه احتمالش رو زیاد کرد ولی رنگ چشم خداییش خیلی توقع زیادیه

دعا کن خدا بهت بچه سالم بده 

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

وا مگ عروسک میزایی ؟ انسانه اصلا قیافه و ایناش مهم نیس فقط سلامتش اهمیت داره .. ولی اگر اصرار داری میتونی رژیم دوقلویی بگیری زیر نظر دکتر . رنگی بودن ولی فک نکنم بشه تعیین کرد 

هرچه دلم خواست نه ان میشود هرچه خدا خواست همان میشود مگه دست منو شماست 

اول از همه سلامتی بعد قیافه و این چیزا ایشالا باردار شدی اول تا اخر بارداری فقط سلامتیشو از خدا بخواه

خدایا امیدم تویی

خدا هم نشسته ببینه تو چی میخای.منم میگفتم دخترم موهاش مثل خودم زرد میشه جفتمونم سفیدیم پوستشم سفید میشه ولیم وهاش سیاه شد پوستشم مثل عمش سبزه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

برو توی رحمت قسمت ثبت سفارشات دکمه روشن رو بزن 😂 

آره عزیزم یه کارهایی میشه کرد ولی همش احتمالاته. برای دو قلو شدن سابقه ارثی می خواد و معمولا کسایی که با کاشت و آوی اف باردار میشن احتمال دوقلوزایی دارن. اینکه جنسیت قل ها فرق کنه دیگه کاریش نمی تونی بکنی فقط دعا

2706