2733
2734

یادم رفته بخدا رقیق بودنشو 

فقط  میدونم شیرگاوو عسل اسفناج و مرکبات ممنوعه دیگه هیچی یادم نمیاد

مرسی بوس

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی

یه بنده انگشت ماهیه یه قاشق جعفریو گشنیز یه قاشق برنج ایرانی یه بنده انگشت هویج در اخر هم یه کوچولو  رشته فرنگی. بریز همه که پخت میکس کن کم کم بده کوچولت تا عادت کنه یواش یواش بعدن زیادتر کن تا معدش عادت کنه. همرو یه جا ندی بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دکتر کودکان گفت ماه ۷تا ۸ باید غدایه بچه خیییییلی رقیقو ابکی باشه ماهه ۸تا ۹ هم مشه ماست باشه سفتیش ماهه ۹به بعد هم مصه حلیم باشه عظلتش. انواعه توت اعم از توته فرنکی توت و شاتوت و کیویو خربزه و طالبیو عسل و سفیده تخمه مرغ و تخمه مرغه عسلی ممنوعه زیره دوسال. 

عزيزم بچه زير يك سال ابدا ب غذاء تنوع نده بذار شير بخوره اين توصيه دكتر بچه هاي منه ك خيليم ازش نت ...

فقط موقع خواب یکم شیر میخوره افزایشش دادم ولی سیر نمیشه اصلا یکسر گریه میکنه با ولع غذا میخوره حمله میکنه

2738
عزیزم دکتر کودکان گفت ماه ۷تا ۸ باید غدایه بچه خیییییلی رقیقو ابکی باشه ماهه ۸تا ۹ هم مشه ماست باشه ...

مرسی گلم ک گفتی

تخم مرغ اصلی هم ممنوعه پس

فقط موقع خواب یکم شیر میخوره افزایشش دادم ولی سیر نمیشه اصلا یکسر گریه میکنه با ولع غذا میخوره حمله ...

خخخ

حمله میکنه،گناه داره، اندازه نیازش بهش غذا بده

خدایا،بارها، بارها، و هزاران بار شکرت😍😍😍
فقط موقع خواب یکم شیر میخوره افزایشش دادم ولی سیر نمیشه اصلا یکسر گریه میکنه با ولع غذا میخوره حمله ...

عزیزم میان وعده بهش بده چون تازه شرو کردی به عذا دادن اون خوشش اومده از مزش حمله میکنه. اگرم بچه شکموییه. قبله خابش شکمشو با سرلاک یا بیسکوییته مادر سیر کن بزار بنده خدا راحت بخوابه. 

عزيزم اگر براي اولين باره كه ميخواين سوپ بدين:

يه تيكه كوچيك گوشت، نصف يك هويج كوچيك و يه قاشق مرباخوري برنج نيم دونه رو با يه ليوان اب بزاريد اروم بپزه بعد ميكسش كنيد (كاملا رقيق)وبا يكي دو قاشق در روز شروع كنيد و كم كم بيشترش كنيد،

و سه روز بعد سيب زميني رو به سوپ اضافه كنيد ، سه روز بعد جعفري و سه روز بعد هم گشنيز.

حواستون باشه موقع تعويض بچه اگر دور مقعد يا دور دهانش دونه هاي قرمز زده بود احتمالا به يكي از اين مواد غذايي حساسيت نشون داده، اون ماده غذايي رو حذف كنيد

اگر شكم بچه اصطلاحا شل نيست ميتونيد به سوپش كمي كره يا روغن زيتون اضافه كنيد

مادر يك گل رز هستم و تو يك جزيره كوچيك زندگي ميكنم
عزیزم میان وعده بهش بدا چون تازه شرو کردی به عذا دادن اون خوشش اومده از مزش حمله میکنه. اگرم بچه شکم ...

چشم گلم مرسی حریره رقیق تو شیشه هم دادم دوبار بد نبود

خیلی شکمو تشریف داره 

نره دیگه شکم پرست

يعني چي فقطموقع خواب؟؟؟

هر سه ساعت نميخوره يعني؟؟!!

خب قبل از ٦ماهكي چطور بود؟؟

مرسی گلم ک گفتی تخم مرغ اصلی هم ممنوعه پس

خاهش میکنم گلم. عاره کلن زیره یه سال تخمه مرعه کامل ممنوعه . فقط زردش مجازه اونم از وقتش و به اندازه یه عدس شرو کن له کن بریز تو سوپ بخوره. من بچه هام تا ۲سالگی خیلی پر بود بدنشون . حسابی بهشون میرسم قدو وزنم میرفتم بهم میگفت مادره نمونه 😊 سوالی چیزی داشتی درخدمتم گلم. 

2706