2737
2734
عنوان

دختر 17 ساله برای نجات علی کوچولو قلبش را به او هدیه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2656 بازدید | 44 پست

من چندسال پیش انجام دادم ولی نه کارتشو دارم نه نام کاربری و رمز عبور رو😂

فراموشی رمز عبور رو میزنم میگه کاربری با این اطلاعات ثبت نشده از اول هم که ثبت نام میزنم میگه این شماره ملی از قبل ثبت شده

گرفتاری شدیما😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
من چندسال پیش انجام دادم ولی نه کارتشو دارم نه نام کاربری و رمز عبور رو😂 فراموشی رمز عبور رو میزنم ...

منم همین مشکل رو دارم 

چند ساله ثبت نام کردمم

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم وقتی قراره بدنمون رو مور و سوسک بخوره چرا اجازه ندیم قلبمون و سایر اجزای بدنمون زنده بمونن و چند سال بیشتر زندگی کنن 

بزاریم نعمت زندگی به کسایی که نیازمند عضو هستن برسه و اونا هم چند صباحی از زندگیشون لذت ببرن 

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
2731
من سالهاست کارتشو دارم. تمام ایتمهای اهدا رو هم تیک زدم فک کنم فقط لباسامو بدن ننم خاک کنه😅

خیلی خندیدم ببخشید

مگه همه چیز رو میشه داد ؟ 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
خیلی خندیدم ببخشید مگه همه چیز رو میشه داد ؟ 

اره . همه چیز

پوست و موست و قرنیه و مغز استخون و قلب و کلیه و شش و .... 

فکر کنم بند نافمم اگه ننم برداشته باشه بگیرن وصل کنن ب کسی

2738

من و شوهرم هم کارتش رو پر کردیم ولی نمی فهمم چرا خانواده ها راضی نمی شن این کار خداپسندانه رو انجام بدن...چه فایده داره بدنمون زیر خاک بپوسه و کرم بخوره ولی جان یک انسان دیگه رو نجات ندن!!تازه آمار اهدا عضو تو ایران خیلیییییی پایینه متاسفانه 

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

بچه ها یک سوال اگ ادم با مرگ طبیعی بمیره تمام اعضا بدن کلن ازکار میفته قابل پیوند بکسی نیستن یعنی مثلن یکی دوساعت اول متوجه بشن فوت شدیم از فوت چن ساعت نگذشته باشه ایا بازم میشه چیزیو اهدا کرد از فوت شده یان اگ میشه من برم فرم چیزی پر کنم یکی گفت نمیدونم کبد چی چی تا ۶یا۷ساعت بعد مرگم قابل پیوندن واسه بقیه اگ کسی اطلاع داره بگ 

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
2706