2733
2734

ايرانيا ويزاي تركيه نميخوان؟ 

برأي گرفتن ويزا تو فرودگاه چقدر معطل شديد أيا صف هاش طولاني و شلوغه ؟

هزينه تاكسي در إستانبول چقدره

ویزا نداره

تاکسیمتر استفاده میکنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ویزا نداره.

مرز بازرگان که خیلی خلوت بود.

تاکسی ها گرووووون....خیلی هم گروووون

ما زمینی رفتیم.

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يعني ويزاي فرودگاهي هم نميخواد ?

نه نمیخواد

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

ويزا نميخواد

هزينه تاكسى كه خيييييلى زياد 

از مترو و تراموا استفاده كنين

اگرم باتور رفتين كه ترانسفر مياد فرودگاه دنبالتون 

اونجاهم از هتل نقشه مترو رو بگيريد

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

به نظر من قیمت تاکسی خیلی زیاد نبود مثلا فرودگاه ( اتاتورک یا سابیها ) تا میدون تقسیم که من معمولا هتل میگیرم پنجاه تا هفتاد لیر هست که فرقی با قیمت تاکسی از تهران تا فرودگاه امام

یا مثلا از میدون تقسیم تا مرکز خرید جواهر بیست لیر میگیرن اگه سه چهار نفر باشین کاملا به صرفه است ولی اگه یکی دو نفر باشید مترو و اتوبوس استفاده کنید، وقت گیر تره ولی ارزونتر

خيلي گرون يعني چقدر مثلا ؟؟

دقیق یادم نیست ولی یادمه شوهرم پرسید چراانقدر قیمت تاکسی ها گرونه اونم گفت چون ما بنزین میزنیم لیتری پنج شش تومن شما بنزین میزنید لیتری  هزار تومن

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2706