2726

سمینار رایگان چگونه بگوییم تا همسرمان بشنود

کلینیک مشاوره نی نی سایت در چهارشنبه های نی نی سایتی برگزار می کند:

همسران موفق از صحبت کردن با هم احساس رضایت می کنند و می توانند افکار و احساسات خود را با هم در میان بگذارند و یکدیگر را بفهمند و بدین سان صمیمیت میان خود را افزایش دهند ، در حالی که همسران ناموفق از ارتباط خود رضایتی ندارند و تلاش آنان برای برقراری ارتباط به سوء تفاهم ، تنش و درگیری می انجامد . صمیمیت و درک متقابل همسران از یکدیگر ارمغان ارزشمند ارتباطی درست است . چنین همسرانی به دلیل برخورداری از مهارت های ارتباطی ، بهتر می توانند مسائل و اختلاف نظرهایشان در زندگی را در آرامش و بدون تنش و درگیری حل کنند.

خوشبختانه ارتباط موثر مهارتی است که می توانید آن را فرا گیرید و هدف اولین سمینار از دوره یکساله چهارشنبه های نی نی سایتی آموزش این مهارت به زبان ساده است .

سخنرانان :

علیرضا صدیق منش، روانشناس و مشاور

مرضیه سلیمانی، کارشناس ارشد مشاوره و راهنمایی

روز و ساعت برگزاری: چهارشنبه 9 خرداد 97 ساعت 11 الی 12:30

مکان:تهران ،شهرک قدس ، خیابان ایران زمین شمالی، جنب شهر کتاب ابن سینا، فرهنگسرای ابن سینا

ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

این سوسول بازیا چیه

خودش از ترس عواقبی که میدونه در پیش داره

به حرفم گوش میکنه😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با ناز و ادا

نه عزیزم با صدای بلند و دوبار دوبار😏😏😏😏😏

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
این سوسول بازیا چیه خودش از ترس عواقبی که میدونه در پیش داره به حرفم گوش میکنه😂😂😂

😆😆😆😆😆مردم مردای قدیم😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
بله این هم یکی از روشهای موثر هستش    

💪💪💪💪

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
😂😂😂

من میرم هروقت سمینار چگونه بگوییم دوست پسرمان بشنود بود منو صدا کن😆😆😆😆

2706