2733
2739
عنوان

استفاده از پروژسترون برای بارداری

224 بازدید | 14 پست

کسی بوده واسه بارداری شیاف پروژسترون استفاده کنه؟اونم قبل از تخمک گذاری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلش که بذاری اگه باردار نباشی خونریزی میفتی که

نمیدونم والا 

دکترم داده که از یه روز قبل تخمک گذاری شروع کنم به استفاده

2731
تروخدا برا رسیدن من و عشقم بهم ی ایه الکرسی و ی صلوات بفرستین خواهش میکنم  خیلی زود بدون هیچ مش ...

خانوم محترم برو همینو تاپیک بزن!هرجا میریم جای اینکه کمک کنی به صاحب تاپیک اولین کامنت اومدی اینو گذاشتی!!!!

آره گلم خوبه استفاده کن خیلی که حاد باشه آمپولشم میدن 

چرا قبل تخمک گذاری داده آخه؟نوشته توی نت که واسه مهار تخمک گذاریه 

منم خیلی نگران شدم 

شما استفاده کردین؟

2738
چرا قبل تخمک گذاری داده آخه؟نوشته توی نت که واسه مهار تخمک گذاریه  منم خیلی نگران شدم  ش ...

اون توی بارداریه که باعث مهار تخمک گذاری میشه من استفاده نکردم ولی دیدم که میدم به خانومهایی که میخوان باردار بشن البته آمپولشو ...شما هم اگه دکترت خوبه و بهش اعتماد داری که استفاده کن اگه هم شک داری برو ی دکتر دیگه...من دکتر خودمو جوری انتخاب کردم هرچی بگه قبولش دارم باید ی دکتر اینجوری انتخاب کنی که راحت بهش اعتماد کنی

خانوم محترم برو همینو تاپیک بزن!هرجا میریم جای اینکه کمک کنی به صاحب تاپیک اولین کامنت اومدی اینو گذ ...

گل پسرتون کم مونده بیاد بغلتون 

ان شاءالله بسلامتی بغلش بگیرین و بزرگ بشه زیر سایه پدر مادر 

اون توی بارداریه که باعث مهار تخمک گذاری میشه من استفاده نکردم ولی دیدم که میدم به خانومهایی که میخو ...

والا دکتر مشهوریه نمیدونم دیگه کارش چقدر درسته همه تعریف میکنن

قربونت عزیزم مرسی ان شاالله نی نی شما 💕💕💕الان ماه ششمم 💗💗💗💗

التماس دعا دارم ازت 

والا دکتر مشهوریه نمیدونم دیگه کارش چقدر درسته همه تعریف میکنن

پس با خیال راحت هرکاری میگه انجام بده من خودم سقط داشتم دوبار الان از اول بار داریم هرروز آمپول هپارین میزدم روی جعبه امپول زده بود از ماه سوم به بعد بارداری استفاده بشه ولی من اگه از اول اینو مصرف نمی کردم بچمو توی همون ماه اول از دست میدادم ....

به نوشته های تو نت و روی جعبه داروها نگاه نکن دکترا خودشون میدونن الان برای شما منفعت این بیشتر از ضررشه💕

2706