2737
2734
عنوان

دکتر رضا نصر

| مشاهده متن کامل بحث + 33635 بازدید | 200 پست
مرسی گلم نه پیش ایشون تا حالا نرفتم چون بزای همه و مخصوصا بالای چهل سال فوری میگه اهدایی برای همین ا ...

عزیزم شما از چوبساز یا نصر نتیجه گرفتید؟

من میکرو ناموفق داشتم میخام برم پیش نصر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید ۱۶ فقط هزینه پانکچر و انتقاله یا هزینه دارو و سونو همه چی میدونید مام پانکچر و فریز و انتقال ...

سونو با ویزیت دکتر نصر ۳۶۵ تومنه ...والا من تک تک هزینش رو نمیدونم ولی به من گفتن میکرو با دارو و همه چی به جز ویزیت و سونو با تعیین جنسیت۲۲ تومن که با ویزیت و سونو ۲۴ تومن باید بشه....که هزینه تعیین جنسیت ۷تا نه تومنه

عزیزم شما از چوبساز یا نصر نتیجه گرفتید؟ من میکرو ناموفق داشتم میخام برم پیش نصر

عزیزم والا با این وضعیت کرونا که هیچ جا نمیشه رفت 

من از نصر خوشم نیومد چوبسازم چون قبلا دکتر معمولی یکی از اقوامون در کرمونشاه بوده ذهنیت خوبی به عنوان دکتر متبحر ازش ندارم 

2738
دیگه مجبوریم کرونا حالا حالاها هست نصر به نظرت چه مشکلی داشت؟

به دلم ننشست 

خیلی معطل شدیم 

بعدشم پنج دقیقه هم بیشتر ندیدیمش با اینکه من سونو واژینال هم داشتم

فقط گفت اشتباه کردی ای وی اف کردی باتخمک خودت 

شما از در وارد شدی من گفتم فوقش ۳۲ باشی ولی تخمدان گذر واقعی عمرو در نظر میگیره بالای ۳۵ سال تخمک کیفیتش پایین میاد شماهم که بالای چهل هستی 

ولی فیبروم هامو گفت برای حاملگی مشکلی ایجاد نمیکنن و گفت اهدایی بگیر 

خب الانم که دیگه اگه معجزه نشه و خودم باردارنشم تنها راه اهداییه 

پس میرم نیکان که هم خلوت تره هم راحت ترم

به دلم ننشست  خیلی معطل شدیم  بعدشم پنج دقیقه هم بیشتر ندیدیمش با اینکه من سونو واژینال ...

خدا به همه مون کمک کنه خیلی سخته....

من ۳۵ سالمه چندبار میکرو ناموفق داشتم تعریف نصر رو شنیدم قصد دارم برم پیشش میکرو

بنظرت مام مرکز خوبیه؟

دکتر بهتری میشناسی؟ بجز عارفی

نه من همسرم مشکل مورفولوژی اسپرم داره

خودت هیچ مشکلی نداری؟

خب برای مورفولوژی که یه مدت یه قرصهای خاصی میدن

اگه تاثیر کنه 

میکرو تا کجا پیش رفت 

انتقال دادی 

یا کلا جنین تشکیل نشد 

خودت چند تا فولیکول داشتی؟

ویزیت اول سونو انجام میده؟ باید پریود باشم برم؟ 

نه من خودم برای سونو رفته بودم کلا 

میخواستم بدونم نظرش در مورد فیبروم من چیه ایا اثر فشاری بر باردای داره یانه که گفت نداره

2706