2737
2734

سلام بجز کوکو سیب زمینی و سبزی کوکوهای خوشمزه دیگه میشه پیشنهاد بدین ممنون

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

من باید برم برمیگردم میخونم نظراتتون رو پیشاپیش تشکر

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کوکوی اسفناج .به به

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2738
کوکوی مرغ کوکوی کدو  کوکوی گل کلم خوشمزه ن😋

عزیزم کوکوی گل کلم چطوری درست میشه

کوکو با گوشت نیم پز شده  و چرخ کرده بوقلمون و سیب زمینی آب پز و فلفل دلمه رنده شده پیاز رنده شد ...

ایول چه لاکچری😃

شوخی میکنی. چه جوریه

✍مواد لازم

ماکارونی شکل دار  1 بسته
فلفل دلمه ای  1 عدد
پیاز رنده شده  2 عدد
نمک و فلفل  مقداری
تخم مرغ  5 عدد
پنیر پیتزا  مقداری
رب گوجه فرنگی  2 قاشق سوپ
روغن  به اندازه نیاز
گوشت چرخکرده  250 گرم
زرشک ، پیاز سرخکرده ،فلفل دلمه و گوجه فرنگی نگینی برای تزیین

🍜طرز تهیه

ابتدا گوشت را بهمراه پیاز رنده شده کمی تفت داده و با مقداری روغن گوشت را سرخ میکنیم بعد ربع گوجه فرنگی را بهش اضافه کرده و خوب هم میزنیم زیر اجاق را خاموش کنید تا گوشت مقداری از حرارت بیافتد
در این فاصله ماکارونی رو آماده کرده بعد پخت آن رو آبکش میکنیم دو بار با آب سرد خوب بشویید وقتی کاملا آبش کشیده شد بهش تخم مرغ و نمک وفلفل و زردچوبه اضافه کنید و خوب مواد رو مخلوط کرده داخل یک ظرفی کمی روغن ریخته و نصف مواد ماکارونی رو توش میریزم و در این بین مواد گوشتی رو روش ریخته خوب پخش کنید و در ادامه ما بقی ماکارونی رو اضافه کرده و با پنیر پیتزا روشو کاملا بپوشانید( البته اختیاریه) و در آخر با موادی که در بالا گفتم روشو تزیین کنید و بزارید داخل فر با 175 درجه بمدت 40 دقیقه 

کوکوی نودل.  نودل و ابکش میکنی میزاری کنار تویه ظرفی دو تا تخم مرغ .یه سوسیس ریز خورد شده و یه فلفل دلمه ای ریز خورد شده و نودل و ادویه نودل و بریز هم بزن و سرخ کن. توش یکم پنیر پیتزا هم میتونی بزنی

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️