2726
عنوان

نمیخوام شوهرم بدون من بره مسافرت

1195 بازدید | 115 پست

چیکار کنم شوهرم بدون من نره مسافرت شهرشون. البته میگه منم باهاش برم ولی اگه من نرم هم بدون من میره  

خسته شدم دیگه. هر دو هفته یه بار چه برای کمک به پدر مادرش چه تفریح دوست داره بره.

تو اردیبهشت 3 بار رفت. خسته شدم دیگه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه بد.!  خب بگو  نرو .توکه میخواستی  هیبری اون شهر چرا مزدوج شدی .مجرد میموندی   ...

قبل از ازدواجشم اونجا نبود! تهران بود

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
باهاش برو خوبه که روحیتون عوض میشه  نزدیکه خونه مادرت اینایی

پریروز اونجا بودم. حتی یه روزه وقتی رفت باهاش رفتم.

ماه رمضونه آدم نه میتونه جایی بره نه چیزی بخوره. ولی اونجا همه روزه میگیرن. من نه میتونم روزه بگیرم نه میتونم با خیال راحت چیزی بخورم. همش معذبم

باهاش بگو مشکلتو که  راضی نیستی که تنهات کنه و بگو نمیخوای اینقدر دور بشه از محیط خونه و زندگی ...

هر وقت میخواد بره من میرم خونه مامانم اینا

الان ناراحتی بیشترم از اینه که من نمیرم ولی خواهر شوهرم با دوستاش قراره همراه شوهر من برن!

😢شوهرم میخاد بره ترکمنستان سفرمجردی میگه تورو نمیبرم یکماه میخاد بره 

اونو که دیگه خودم و خودشو میکشتم!

هر وقت میخواد بره من میرم خونه مامانم اینا الان ناراحتی بیشترم از اینه که من نمیرم ولی خواهر شوهرم ...

هیچوقت هیچوقت نزار تنها بره ک عادت کنه سختیاشو بجون بخر . خستگیاشو تحمل کن ولی برو

2706