2726
عنوان

دیشب کُفر گفتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 68 پست
من 23 سالمه شوهرم 28 ولی فوق العاده بچس و وابسته ب خونوادشه

خب ببین اصلا پختگی ربطی به سن نداره عزیزم

منم23سالمه شوهرمم همینطور

اوایل عقدم میفهمیدم وابستس به مادرش وخانوادش ولی همش به ارومی بهش گوشزدمیکردم ولی الان بخدا یه طوری شده که دیگه کاملاطرف منه اگرچیزی رومن بگم مامانشم بگه ولی نظرمن مسخره باشه بازم طرف منه

باحرف زدن خیلی مسائل حل میشه بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببین اصلا پختگی ربطی به سن نداره عزیزم منم23سالمه شوهرمم همینطور اوایل عقدم میفهمیدم وابستس به ...

بخدا با شوهر من نمیشه حرف زد

ب دلم موند ی بار طرف من باشه

با این ک همیشه هم حق با من بوده

ولی اون طرف خونوادشه همش

2728
ریشه اش خونوادشه

کاش خانواده های مردا رو خدا بعد ازدواجشون میفرستاد یه سیاره ی دیگه😆😆😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
چشب😆😆😆😆😆😆

والا حال ندارم تایپ کنم با لایک خودمو خلاص میکنم😂😂😂😂😂

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
آره منم امید دارم ک این روزا بگذره و درست بشه همه چی

تولد براشون بگیرین

محبتای کوچولو کوچولو با فاصله های منظم بهشون کنید

دراین حینم سیاست خودتونو پیش ببرید

وقتی میبینید اینقد عصبی هستن و تعصبی 

کمتر قر بزنید

آقا هستم!
والا حال ندارم تایپ کنم با لایک خودمو خلاص میکنم😂😂😂😂😂

😁😁😁حرفاتو تو خصوصی بهم بوگو خودم برات تابپ میکنم😆😆😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
تولد براشون بگیرین محبتای کوچولو کوچولو با فاصله های منظم بهشون کنید دراین حینم سیاست خودتونو پیش ...

قر در اینجا معنی نمیده ها.یهو وسط عصبانیت اونا اینم پاشه قر بده بیچارش میکنن که😆😆😆😆😆😆.اون غر هستش😆😆😏😏😏

شوهرم فقط همه دعوا ها و بد اخلاقیاش با منه خدا نکنه ی بار دیرتر سلام کنم ب خانودش میاد خونه شروع م ...

شک نکن مقصر خانوادشن...از بچگی هی بهش گفتن آرزو داریم بزرگ بشی خرج مون کنی آرزو داریم باهات بریم بیرون..آرزو..آرزو...😥😥😥😥

شوهرم فقط همه دعوا ها و بد اخلاقیاش با منه خدا نکنه ی بار دیرتر سلام کنم ب خانودش میاد خونه شروع م ...

ببخشید یعنی چی همش سیخش میکنم ؟😊 استارتر خودت تنها یا با دوستات برو بیرون 

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
شیرازیا چیزی ب اسم غ ندارن زغال میشه زقال 😂😂😂

😆😆😆

2706