2726
عنوان

لطفا موضوعات را به هم ربط ندهید

177 بازدید | 15 پست

هر سوالی می پرسیم

یک عده سریع به دین و قرآن و ... ربط می دهند

خیلی ها اعتقاد به این مسائل ندارند و حتی مسلمان نیستند

لطفا یا نظر علمیتون یا تجربه های مشابهتون را بنویسید

مطمئنا این هایی که متعصبانه از خیلی موارد دفاع می کنند درست و حسابی یک بار هم تحقیق نکردند.

باز هم مهم نیست.

هر چیزی را به اعتقادات شخصی خودتون ربط ندید.

موافقم

تو تاپیک رابطه دوستی قبل ازدواج همه با اسلام خودشون میسنجن و حکم پاکی و ناپاکی میدن. در صورتی که من نوعی اصلا به این قضیه فکرم نکردم حتی بلکه از دید روانشناسی میگم.

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

بله درست

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو یکی از تاپیکای من اومدند نوشتند اروپایی ها خانواده هاشون از هم گسسسته هست و هرزه و .....

اصلا یک سوالی دارم 

یک بار اروپا بودی خودت؟

و اینکه تو جامعه فاسد ایرانی را نمی بینی که عملا یکی از قوانینش داشتن 4 زن همزمانه

همه اينجا مريم مقدسن 

من واقعا نمیدونستم هنوز همچین طرز فکری هست

مثلا میدونستم رابطه جنسی از دید خیلیا بده. ولی دوستی رو دلیل بر بی اصل و نصب بودن و گناهکار بودن و ناپاک بودن میدونن من اصلا هنگ کردم.

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
تو یکی از تاپیکای من اومدند نوشتند اروپایی ها خانواده هاشون از هم گسسسته هست و هرزه و ..... اصلا یک ...

منبع صحبتشون ۳۰ : ۲۰ باشه همین میشه 😁

من ب کرررات تو تاپیکهایی بودم ک احکام اسلام رو مسخره کردن حالا هرچی علتش رو براشون توضیح میدن فقط بدوبيراه شنیدن خر مقدس و احمق و خیلی حرفهای دیگه با ادعای روشنفکری هر بد وبیراهی خواستن گفتن اونم تو کشوری ک مثلااااا بیس از نود درصد جمعیتش مسلمان هستن 

پس خواهشا الکی دور برنداريد ک شما خیلی بی زبون و مظلوم واقع شدین و اونا باهاتون تندی میکنن!!!😇😒

دقيقا منم يه بار داشتم نظر يه دكتر رو ميگفتم يكي دايم ميگفت از نظر اسلام اينجوريه و نميدونم خود خدا گفته اين درسته اونوقت تو نظر دكتر كه بنده خدا هست رو قبول داري علم دكتر مكه به پاي خدا ميرسه اخه بابا همچين محكم ميگين خود خدا گفته مگه اومده شخصا به شما گفته اين درسته و اين غلط  

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2706