2726
عنوان

درد بیضه

| مشاهده متن کامل بحث + 25160 بازدید | 58 پست
یه دوره ایی ک ب ارگاسم میرسید نمیذاشت مایع خارج شه خودش میگه از اون زمان اینطوری شدم

صددرصدبخاطر اون اینطور شده مایع خارج نشه خیلی خطرناکه

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه دوره ایی ک ب ارگاسم میرسید نمیذاشت مایع خارج شه خودش میگه از اون زمان اینطوری شدم

عزیزم احتمالش خیلی زیاده بخاطر خارج نشدن منی اینطور شده باشه چون واقعا خطرناکه 

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)

سلام به همگی

درمورد این درد بهتره بگم ممکنه به خاطر برگشت اسپرم به داخل بیضه باشه و یا اینکه مشکل واریکوسل باشه. فقط در اسرع وقت به متخصص اورولوژی خوب و کاردان مراجعه کنین و مسیر درمان رو پیگیری کنین. ممکنه بیماری ساده ای باشه و با یه داروی ساده حل بشه ولی اگه مشکل واریکوسل یا مشکل سیستم خروج اسپرم باشه باید سریعا پیگیری و درمان کنین چون ممکنه باعث ناباروری و عقیم شدن مرد بشه بخصوص در مورد واریکوسل.

حواستون باشه خیلی وقتها به خاطر خجالت این قضیه پیگیری میشه که تبعات زیادی در آینده خواهد داشت. امیدوارم که سلامتی و شادی به زودی به خانه اتون برگرده و یک عمر شاد کنار هم زندگی کنین!

موفق باشین

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید