2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوایل عقد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
لطفا برای شفای مادرم یه حمد و توحید بخونین

خوندم ایشالا خوب شه مامانت عزیزم

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

بعداز عروسی

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
توی عقد خودمون مشکلی نداشتیم نزدیک عروسی مادر شوهرم پيرمون کرد،بعد عروسی بحث و قهر زیاد داشتیم خیلی، ...

دقیقا مادشوهر سر عروسی خیلی بازی دراورد..دعا کنین عروسی من به خوبی برگزار بشه و بگذره

ما تو عقد خیلی مشکل نداشتیم بیشتر کارای مادرشوهرم و دخالتای ناخواسته اش اذیتم میکرد .فکر میکرد خیلی دوستمون داره .حد و حدود برای زندگیم رعایت نمی کرد تو همیچیز میخاست نظر بده .اما الان دیگه برام مهم نیست من کار خودمو می کنم .هر حرفی  ایشون میگه من فقط میگم بله اینم میشه اما بازم کار خودمو می کنم . الان که عروسی کردیم با همسرم مشکل ندارم خداروشکر.

سه ماه و دو شهر مختلف بوديم خيلي كم همو ميديديم

خب عزیزم دلیلش همینه.تا زمانی که همدیگرو کامل بشناسید و با رفتارهای همدیگه کنار بیاید و همو درک کنین ،چندین سال زمان میخواد.اگر این زمان در دوران عقد باشه قبل ازدواج تقریبا اخلاقاتون دستتون میاد ولی اگه زمان عقد کوتاه باشه منتقل میشه به بعد عروسی

2706