2737
2734
عنوان

بچها چه قدر پول خوبه اخه

1139 بازدید | 144 پست

خداییش پول لعنتی چهقدر خوبه.به خدا همه چی با پول حل میشه.خوشبحال اونایی که پشتشون به یکی گرمه..یه بابای پولدار دارن.توروخدا شعارم ندین.به اندازه کافی دارم تلاش میکنم.اما بخدا فرق داره ادم تلاش کنه توو ۴۰ سالگی به بنز برسه تا این که یه بابای مولدار بهت کادو تولد ۱۸ سالگیت بنز بده.کاری به بنز ندارم دوستم باباش براش ساندرو خریده.فردام میخواد شیرینیشو بده بهمون.حالا دختره خراب سیگاری مشروب خور.بخدا این دنیا هیچیش رو عدالت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونا ارامش ندارن😆😆😆😆😆

خودتو گول بزن بابا

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2738

نمیدونم حکمت چیه که این بچه ها لیاقتم ندارن..شاید از بس ریختن به پاشون..مثل دوستت..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706