2726
عنوان

امشب شوهرم خیلییی بد حرف زد

645 بازدید | 18 پست

خیلییی دلم شکست از دستش.گفتم واقعا برات متاسفم خونوادت واسه من ذره ای اهمیت قائل نیستن ولی تو میری بدون همسرت دیدن خواهرزادت. حالا اونم عصبانی داد زد گفت تو توهم داری گفتم دو شبه بداخلاقی اثرات تنهایی رفتنه پرت کردن گفت تو توهم داری نتیجه اخلاق گند خودته. گفنم خستم کردی خیلی اذیتم میکنی گف ناراحتی میتونی همین الان بری! بعد پاشد رفت از خونمون😔 خیلی نگران وخستم

خدایا بخاطر همه داشته ها ونداشته هایم شکر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم دوساله هی تاریخ عروسسی مشخص میکنی بعد میزنی زیرش قرار بود عید فطر باشه. هی بهت میگم 1ساعت بریم تالار ببینیم ولی همش میگی کار دارم بهونه میگیری نمیای

2728

شما هم خوب حرف نزدي

هرگز زنت را تحقیر نكن چونبار بیماری اش را سالها باید به دوش بکشی. هرگز به زنت بی اعتنایی نکن چون سالها باید بی توجهی اش را تحمل کنی.هرگز به زنت پرخاش نکن چون سالها سکوت مرگبارش را باید طاقت بیاوری.هرگز از محبت به روح او غافل نباش چون سالها باید در بستری سرد بخوابی.هرگز او را مقابل دیگران کوچک مکن چون به بزرگی یاد کردن از تو را فراموش میکند.هرگز نقص هایش را بازگو نکن چون از تو در نهان متنفر خواهد شد.هرگز انتقاد و شکایت او را مسخره نکن چون از تو برای همیشه ناامید میشود.هرگز زنت را اسیر خانه و فرزند نکن چون اینگونه او را بیصدا کشته ای و فقط قانون تو را مجرم نمیداند.خود را با زنت برابر بدان. در همه چیز وگرنه فرقی با یک زندانبان نخواهی داشت.

هعییی خواهرم منم سر  کار مزخرف شوهرم باهاش بحثم شد گفت چیکار کنم طلاق بگیر خاستگار اومد کسی ک تونست زن نگه داره  خوشبختت کنه برو من بی عرضه ام نمیتونم زن نگه دارم

واقعا جامعه خراب شده زندگیم داره خراب میشه 😢😢😢😭😭

والا تاپیکت سر و ته نداره.یه جوری تعریف میکنی انگار ما کنارتیمو شاهد همه چیزیم و خبر داریم.نصفه نیمه حرف میزنی.یکم آروم باش

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
خواهر زادش مریضه

نه بچه خواهرش بدنیا اومد بهم خبر داد منم گفتم از اینکع بدون من میری ناراحت نمیشی واسه زنت ارزش قایل نیستن. با خونوادش ارتباط ندارم. خواهرش زم کوچیکتره یبار حالمو نپرسید

عزيزم واقعا شايد انقدر كه شما به خانواده شوهرت اهميت ميدى اصلا براى اونا مهم نباشى...مثلا شوهرت ميره دوساعت اونجا ميشينه خانوادگى ميگن و ميخندن و اصلا اسم شما رو هم به زبون نميارن...حالا شوهرت مياد خونه شما بهش ميگى خانواده ت اينطورين و فلان و ...شوهرتم با خودش ميگه اونا اصلا با اين كارى ندارن بنده خداها اسمشم نميارن اين لج ميكنه باهاشونو دنبال بهونه س...همين ميشه كه از نظر شوهرت آدم بد داستان شما ميشى...

بهتره اصلا راجع به خانواده ش باهاش حرف نزنى بذار خودش بره و بياد شما كارى به كارشون نداشته باش تا وقتى كه باهات كارى ندارن....

عزيزم واقعا شايد انقدر كه شما به خانواده شوهرت اهميت ميدى اصلا براى اونا مهم نباشى...مثلا شوهرت ميره ...

اره دقیقا خب منم از اینکه منو نادیده می گیرن ناراحت میشم

من تجربه کردم تو عصبانيت حرف زدن یا صدا رو بالا بردن فقط بدتر میکنه قضیه رو،منم امشب مادرشوهر گرام زنگ زد زیر آب زنی😠😠منم ی کم اشکم دراومد همسرمم ی حرفی بهم زد بدتر آتیش گرفتم ولی هیچی نگفتم ی کم کارای آشپزخونه رو کردم و سحری رو آماده کردم دیدم شوهر جان رفته بخوابه نذاشتم رفتم سر ب سرش گذاشتم و شوخی کردم باهاش بعدم حرفامو شمرده شمرده زدم  و گله کردم،شما هم ریز ریز با آرامش حرف بزن میدونم خیلی سخته هااااااا آدم دلش میخواد طرفو تیکه تیکه کنه ولی خب چاره چیه

خوشگل خانما لايکم نکنید مرسی😗😗
2706