2737
2734

مثلا تو خیابون راه می‌رید یهو یه چیزی ببینید خوشتون بیاد بخرید برای همسر 🤗🤗 یا کلا هوس کنید براش یه چیزی بخرید همینجوری یهویی

اون چی؟ 

برای شادی روح مامانم صلوات می‌فرستید لطفاً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ن ولی اون اره 😂😂😂

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤
2738

قبلنا بله

هرگز زنت را تحقیر نكن چونبار بیماری اش را سالها باید به دوش بکشی. هرگز به زنت بی اعتنایی نکن چون سالها باید بی توجهی اش را تحمل کنی.هرگز به زنت پرخاش نکن چون سالها سکوت مرگبارش را باید طاقت بیاوری.هرگز از محبت به روح او غافل نباش چون سالها باید در بستری سرد بخوابی.هرگز او را مقابل دیگران کوچک مکن چون به بزرگی یاد کردن از تو را فراموش میکند.هرگز نقص هایش را بازگو نکن چون از تو در نهان متنفر خواهد شد.هرگز انتقاد و شکایت او را مسخره نکن چون از تو برای همیشه ناامید میشود.هرگز زنت را اسیر خانه و فرزند نکن چون اینگونه او را بیصدا کشته ای و فقط قانون تو را مجرم نمیداند.خود را با زنت برابر بدان. در همه چیز وگرنه فرقی با یک زندانبان نخواهی داشت.
2706