2733
2739
عنوان

مهمونی ‌شام

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از بیرون دلمه وکوفته تبریزی به تعداد کم بگیر خیلی میزتو رسمیو وشیک میکنه یکمم جوجه درست کن که زحمتش ...

۲۵تامهمون دارم حداقل دارم ب حرف شوهرم میرسم ک مرغ سوخاری بگیرم درسته ازبیرون فقط بهم کمک کنین هرمرغ روبراچندنفربگیرم ک اسراف هم نشه باید برنجم درس کنم بااونا؟!؟

لدفا عکس پسرمو لایک کنید اگه خوشتون اومدhttp://campaign.aptakidclub.ir/gallery/fa0d236b/😘😘
کلا قاطی کردم ماکارانی روم بیخیال شدم جالبه فک میکردم خیلی شاخه یکی گف کلا پیش غذاس زد توبرجکم میخاس ...

كلا ما ايرانيا خيلي سخت ميگيريم من يه دوست آمريكايي دارم براش كلاجوشم پختم كلي كيف كرد و تشكر كرد حالا مامان خودم مهمونم باشه تا چند روز عزا دارم چي پزم 😊😊😊

اگر چه دل به كسي داد         جان  ماست هنوز...  
2728
۲۵تامهمون دارم حداقل دارم ب حرف شوهرم میرسم ک مرغ سوخاری بگیرم درسته ازبیرون فقط بهم کمک کنین هرمرغ ...

هر مرغ براي چهار پنج نفر خوش خوراك جواب ميده يه سس خوشمزه بپز براي كنارش چون مرغ سوخاري خشكه🙃🙃

۲۵تامهمون دارم حداقل دارم ب حرف شوهرم میرسم ک مرغ سوخاری بگیرم درسته ازبیرون فقط بهم کمک کنین هرمرغ ...

منظورت کنتاکیه خوب خودت درست کن

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
هر مرغ براي چهار پنج نفر خوش خوراك جواب ميده يه سس خوشمزه بپز براي كنارش چون مرغ سوخاري خشكه🙃🙃

بابرنج یابی برنج ؟برامهمونی ؟منکه نمیخورم ازاوناشوهرمم بدون برنج میخوره کلا برامهمونی سوال میکنم 

لدفا عکس پسرمو لایک کنید اگه خوشتون اومدhttp://campaign.aptakidclub.ir/gallery/fa0d236b/😘😘
2738
بابرنج یابی برنج ؟برامهمونی ؟منکه نمیخورم ازاوناشوهرمم بدون برنج میخوره کلا برامهمونی سوال میکنم&nbs ...

بدون برنج فك كنم جوابگو باشه عزيزم اما از خود مغازه داره هم سوال كني ميگه 😊😊

سخته😕😕

نه بابا بزن جوجه گردون فر قبلشم داخلش پیاز و گوجه و فلفل دلمه بذار روشم نمک و ابلیمو و یه کمم زعفرون که خیلی واجب نیس چون خودش طلایی میشه واسه کنارشم یه سس یا درست کن یا حاضری بگیر

تیکه های مرغ رو میذاری تو یه ظرف روش نمک و ابلیمو میریزی یکم بمونه که بره به خوردش تو پلاستیکم میتونی بریزی که هی هم بزنی همه جا مزه دار شه برنجت رو ابکش میکنی ته ظرف مرغ ها رو میچینی با رو غن که یه طرفش سرخ شه ترجیها طرفی که زیاد خوشگل نیس

2706