2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون کسی همراهم نیست به این خاطر میگم😢😞😣

مامانمم تک رف فقط خودتو شل کن قبل رفتن هم ی شیاف دیفلوناک بزن

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
تو‌خونه قبل از اینکه بری یه ژولوفن بخور اونجا هم بهت یه هیوسین میدن نه درد نداره  الکی استرس ...

مرسی عزیزم که تجربتو گفتی تو نت نوشته بود بعضیا از درد بی هوش میشن واسه همین خیلی میترسم

2738

نه بابا 

من رفتم مطب عالیه شیوعی

همه اونجا میگفتن درد داره

ترسوندنم 

حالا من نمیدونستم تو خونه باید یه مسکن قوی هم میخوردم

موفق باشی

دخترم ... اتفاق قشنگ اذرم ... خوش اومدی 👶🏻❤️

عزیزم من عکس رنگی انداختم تنهام بودم البته همسرم بود ولی کار داشت تا انجام دادم منو رسوند خونه و مجبور شد بره. اینو بگم درد که داره ولی نه در حدی که قابل تحمل نباشه. فقط خودتو سفت نگیر و آروم باش 

چون هرچی راحت تر باشی عکسو زودتر میندازن. همونجا هم ممکنه کمی خونریزی داشته باشی که بهت پد میدن و بسلامت. اصلا نترس

‏در تَوهُمِ فردای بهتر، تمامِ امروزهامون ‌رو میبازیم... 
شما بعد عکس باردار شدین؟

من ابان پارسال انداختم کلی دوا درمون کردم ولی دو ماه پریود شدم رفتم دکتر ازمایش دادم پرولاکتین ام ۷۰۰ بود سه دی و بهمن و اسفند قرص داستینکس مصرف کردم

فروردین حامله شدم 

پرولاکتینم اومد زیر ۱۵ که خداروشکر باردار شدم

دخترم ... اتفاق قشنگ اذرم ... خوش اومدی 👶🏻❤️
مرسی عزیزم که تجربتو گفتی تو نت نوشته بود بعضیا از درد بی هوش میشن واسه همین خیلی میترسم

من رفتم.دردش واسه هر کی متفاوته.بستگی به اونی که انجام میده هم داره.واسه من بد زد مایع رو.یه درد مثله پریودی البته شدید تر تو رحمم پیچید.فقط یه لحظه بود.ولی تو راه برگشت به خونه فشارم افتاد و کف خیابون نشستم.خوشبختانه شوهرم همراهم بود.تاکسی گرفت.یکم دراز کشیدم فشارم بهتر شد.البته از شوک درد بود.بد واسم زد.خیلیا هیچ دردی نداشتن

Do not give up  
من ابان پارسال انداختم کلی دوا درمون کردم ولی دو ماه پریود شدم رفتم دکتر ازمایش دادم پرولاکتین ام ۷۰ ...

الهی شکر انشاالله نی نی سالم راحت بیاد بغلت گلم😍😍😍

2706