2726
عنوان

کیا پرستاری خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14711 بازدید | 86 پست
من۲۵سالمه متاهلم بچه ندارم به نظرتون بخونم قبول میشم؟؟اگه قبولم بشم سنم قابل قبوله؟

آره پرستاری تا سی و پنج استخدام میشی پرستار کارش زیاده اگرم استخدام نشی

خدایا امیدم به توست ناامیدم مکن  
فیزیو میگن از پزشکیم بیشتر خواهان داره !!!!!؟؟؟؟

اره چون پزشکی هفت ساله بعدش تخصص و فیزیو با پزشک عمومی برابر! مردم عادی بهش دکتر می گن اصلا مطب نزنه راحت 10 میلیون درمیاره دوست زنداییم با 700 رف فیزیوتراپی الان یک جا کار میکنه 8 م یک جا 7 م  ک راحت هستند کارش

با همه مهربون باش حس خوب منتقل کن شاد باش زندگی کن  تو لایق بهترین چیزایی یادت باشه هر حسی منتقل همونو پس میگری❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره چون پزشکی هفت ساله بعدش تخصص و فیزیو با پزشک عمومی برابر! مردم عادی بهش دکتر می گن اصلا مطب نزنه ...

پس بشینم بخونم واسه فیزیو !!!!!

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2728
من۲۵سالمه متاهلم بچه ندارم به نظرتون بخونم قبول میشم؟؟اگه قبولم بشم سنم قابل قبوله؟

ببین اگه از الان بری و ب طور شخصی خودتو بیمه کنی، ب ازای هر سال ک بیمه هستی، یک سال ب حداکثر سن استخدام اضافه میشه برات. 

از دفتر بیمه جزییاتشو بپرس راهنماییت میکنه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
پس بشینم بخونم واسه فیزیو !!!!!

عزیزم زیر 2000رتبه میخوآد تهران زیر 1500 سخته قبولی زیاد باید تلاش کنی موفق باشی گلم

با همه مهربون باش حس خوب منتقل کن شاد باش زندگی کن  تو لایق بهترین چیزایی یادت باشه هر حسی منتقل همونو پس میگری❤❤❤
98 خیلی بده نظام جدید میاد..... من باید امسال برم

نه نمیاد تا چند سال اینده دوتا کنکور برگزار میشه هم نظام قدیم هم جدید

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
خوب نیس پرستاری برو پزشکی دندونپزشکی رادیولوژی اپتومتریست داروسازی چیزی بخون

پروتز دندان چه طوره ؟دو سالم هست فقط ؟

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
پروتز دندان چه طوره ؟دو سالم هست فقط ؟

کاردانیه؟

هرچی هست بهتر از پرستاری

من به هرکی دیدم گفتم نرو پرستاری تا وقتی میشه پزشکی بین الملل خوند چرا پرستاری آخه

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
کاردانیه؟ هرچی هست بهتر از پرستاری من به هرکی دیدم گفتم نرو پرستاری تا وقتی میشه پزشکی بین الملل خ ...

اره کاردانیه 

2706