2733
2734
عنوان

کیا پرستاری خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14711 بازدید | 86 پست
نمیدونم شما کدوم شهرین ولی استان ما ک همش کمبود نیرو دارن. حتی من خودم ی مدت میخاستم از کار بیام بیر ...

شایدم اوضاع اینقدرام بد نیس،خواهر من ترسونده مارو  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
من اتاق عملم خییییلی راضیم

اتاق عمل که میگن خیلی سخته .سرپاییش زیاده همه جور مریضیم می بینی سوختگی و بریدگی و ...‌

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که جمعتون جمعه .شنیدم گفتار درمانی بهتر از پرستاریه ؟؟؟؟ از پرستاری راضی هستید یا بنظرتون بهتر ...

فیزیوتراپی عالیه. ب قول معروف آقای خودتی و نوکر خودت. 

کار درمانی و گفتار درمانی و بینایی سنجی هم خوبن

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
فیزیوتراپی عالیه. ب قول معروف آقای خودتی و نوکر خودت.  کار درمانی و گفتار درمانی و بینایی سنجی ...

فیزیو میگن از پزشکیم بیشتر خواهان داره !!!!!؟؟؟؟

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2728
سینا خصوصیه؟  شاید خصوصی ها اینطوری ان...

نه دولتیه،بیمارستان تخصصی تروما هستش

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
حالا که جمعتون جمعه .شنیدم گفتار درمانی بهتر از پرستاریه ؟؟؟؟ از پرستاری راضی هستید یا بنظرتون بهتر ...

فیزیوتراپی حتی از دارو بهتره

با همه مهربون باش حس خوب منتقل کن شاد باش زندگی کن  تو لایق بهترین چیزایی یادت باشه هر حسی منتقل همونو پس میگری❤❤❤
فیزیو میگن از پزشکیم بیشتر خواهان داره !!!!!؟؟؟؟

راسته والا...  فک کن بده مگه؟ میتونی با لیسانس مطب و درمانگاه بزنی و پول درآری... 

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
فیزیوتراپی عالیه. ب قول معروف آقای خودتی و نوکر خودت.  کار درمانی و گفتار درمانی و بینایی سنجی ...

به نظرت کاردمانی تهران باید رتبه چند بیاری ؟

اتاق عمل که میگن خیلی سخته .سرپاییش زیاده همه جور مریضیم می بینی سوختگی و بریدگی و ...‌

بله اگر علاقه داشته باشی میتونی .عوضش محیطش خیلی آروم و با کلاسه رفت و آمد کمه با همراه سر کار نداری.من که خیلی دوست دارم عاشق کارمم و اتاق عمل

من۲۵سالمه متاهلم بچه ندارم به نظرتون بخونم قبول میشم؟؟اگه قبولم بشم سنم قابل قبوله؟

اره بابا دوستای من بالای سی سالن قبول شدن ولی آزاد سراسری رقابت خیلی زیاده 

به نظرت کاردمانی تهران باید رتبه چند بیاری ؟

والا من 4 ساله ک از کنکور دورم. ببخشید از کنکور و رتبه زیاد اطلاع ندارم. 

2706