2726
عنوان

کرم آبرسان عالی

| مشاهده متن کامل بحث + 203368 بازدید | 29 پست

سرم کلاژن طلایی

سرم صورت کلاژن طلایی والنسی:

سرم صورت حاوی ترکیباتی از قبیل کلاژن و

کیو ده و ویتامین سی و طلا می باشد.

این کرم با کاربرد نرم کنندگی و مرطوب کنندگی

روی آبرسانی و تغذیه پوست متمرکز هست.

09125253709

beautyskin.ir

برای مشاوره تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی بیوتی اسکین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پوپک جان لیراک....کد.وم مرطوب کننده اش؟ می شه بگی روش چی نوشته؟ یا همون برچشب وزارت بهداتش چی نوشته؟

من از  کرم ابرسان  کالی بل بزک  استفاده  میکنم  خیلی  عالی  هست  الان 4  ساله دارم همینو  مصرف  میکنم    

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم‌های آبرسان و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/Abresn

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤

کرم رطوبت‌رسان قوی لدورا با داشتن روغن شی‌باتر (کره قلم) که یک مرطوب‌کننده گیاهی مؤثر و سرشار از ویتامین‌ها و اسیدهای چرب ضروری است، پوست را به‌خوبی رطوبت‌رسانی می‌کند. روغن جوجوبا هم در ترکیب این کرم به‌کاررفته است. این روغن خاصیت نرم‌کنندگی دارد و باعث افزایش ویژگی کشسانی (الاستیسیته) پوست می‌شود. آلانتوئین دیگر ماده بکار رفته در کرم روز لدورا، ضدالتهاب بوده و اثر نرم‌کنندگی فوق‌العاده‌ای بر پوست دارد. عصاره دانه اسکالیس (گیاه ترشک) نیز در این محصول به‌کاررفته است. گیاه اسکالیس غنی از ویتامین C، آهن و فسفر بوده و در حفظ شادابی پوست، کنترل منافذ و حساسیت‌های پوست، بهبود لک‌های پوستی و درمان آکنه مؤثر است. روغن کرچک نیز دیگر ماده مؤثر در کرم لدورا است که باعث رطوبت‌رسانی و بهبود چین‌وچروک‌های پوست می‌شود.دی پنتنول موجود در این محصول وظیفه‌ ترمیم، بازسازی و آب‌رسانی به پوست را بر عهده دارد. ماده مؤثر دیگر موجود در این محصول روغن دانه آفتابگردان است. این روغن منبع عالی ویتامین E و یک ماده مؤثر و ضد رادیکال آزاد است که باعث نرم‌کنندگی، کاهش آثار پیری و احیای پوست می‌شود. اسید لینوسین موجود در این محصول نیز نقش مهمی در کلاژن سازی و افزایش ساخت پروتئین در پوست ایفا می‌کند.

#آبرسان 

#پوست

#زیبایی

#کرم 

سلام دوستان من نماینده مستقیم محصولات تخصصی پوست و مو از برند لدورا و الیکس هستم برای کسب اطلاعات محصولات و سفارش محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید 

۰۹۱۱۲۳۱۲۵۳۴

۰۹۰۱۲۴۳۵۵۳۴

سلام دوستان خواستم تجربه خرید خودم رو از سایت ارزان بهداشت بگم بهتون واقعا تو محصولاتی که موجود می کنه قیمت زیر اون تو هیچ جا پیدا نکردم نه اینترنت نه مغازه

لینک محصولات کامانش رو میذارم اگر خواستید سر بزنید

https://www.arzanbehdasht.ir/product-category/berands/comeon/

2706