2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین متاهلا

336 بازدید | 28 پست

سلام.سه روزه با شوهرم دعوای شدید کردیم.جلو خانوادشم بهم بی احترامی کرد

مقصر هم خودشه..کتک هم زدیم همدیگه رو

منم نه براش غذا درست میکنم نه رابطه ای چیزی

درصورتی که اگه آشتی بودیم وقتش بود احتمالا

ولی اونقد از هم بدمون میاد که شاید در روز فقط 4..5 ثانیه چشممون بهم بیفته سرجمع.

بیشتر وقتام یا میره بیرون یا پایین پیش مامانش اینا..

اصلن نمیتونم فکرشم کنم که بخوام برم جلو و قهری رو تموم کنم..

شماخانمای باسیاست بقول معروف چطور میگین وقتی قهرید رخت خواب رو ترک نمیکنید و غذاتونو میپزید و این حرفا..

بنظرتون من اشتباه میکنم؟

شالتم افتاد جو و فوق العادش کرد! بعله    

من بزورم شده سلام میکنم....خسته نباشی میگم....شبم جدانمیخوابم....کارخونه روهم میکنم....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهر نداریم هآااااا دختر خوب😡

نهایت سر سنگین شدن

بشینید حرف بزنید

حلش کنید 

قهر رو هم طولانی نکنیدش

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ما هم دیگه رو کتک میزنیم 

فحش میدیم ی عالمه 

اصولا دو دقیقه بعد عین خیالمون نیست 

نمبدونم چرا 

اصلا زندگی جدی به ما دو تا نیومد 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2738

منکه درست میکنم خوددمممم سیر میخورم حتی بهش نمیگم بیا بخور تا چند روز پیش بهم گفت خودت مث گاو میشینی میخوری دوبارم گفت ولی من از رو نرفتم خودش اومد منت کشی البته بعداز کتکاری مفصل

خدای مهربونم نینیمو بزار توی دلم  
ما هم دیگه رو کتک میزنیم  فحش میدیم ی عالمه  اصولا دو دقیقه بعد عین خیالمون نیست  ...

بعد اگر خیلی شدید باشه اینو میگیم که تو ارزش نداری بخاطرت خودمو ناراحت کنم و قهر کنم😁

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦

من وقتی دعوامون میشه هم غذامو میپزم هم خونه رو تر و تمیز میکنم هم با بچه بازی میکنم.انگار بهتر به کارام میرسم😅

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
ما هم دیگه رو کتک میزنیم  فحش میدیم ی عالمه  اصولا دو دقیقه بعد عین خیالمون نیست  ...

وای دقیقا ماهم همینطوری ایم دودقه نشده باهم گرم میگیرم بعد یادم میاد مثلا قهربودیم😦 خودشم میگه نمیتونیم یه ساعت حرف نزنیم قهر باشیم البته خیلی خوبه

یه مامان 22ساله بادوتا دختر نازززز یه شوهر مهربوووون خدایاشکرتتتتت
2706