2733
2734

از شلواری که الان پاتونه عکس بگیرین بذارین

هرکس عکسش بیشتر از بقیه لایک خورده بود جایزه😎

قبلا از این کارا کردما....واقعیه شک نکنید

برای لایک جمع کردن میتونید تبلیغ کنید

زمانشم تا فرداشب ساعت 10

شروع کنیم؟😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حالا واسه لايك بيام خشتكمو اينجا به نمايش بزارم؟؟؟

😆😆😆😆😆😆👍

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله

چنتا لایک داره😂😂😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
من الان از حموم اومدم ینی لخت عکس بذارم؟    

منم

بعدشم

من تو خونه شلوار نمیپوشم

پیرهن میپوشم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عجببببب  باز افطار خوردین اومدین ب چالش کشیدن چیزای مزخرف

عزیزم پیشنهاد میدم درست حرف بزنی😒

2706