2737
2734
عنوان

گردن نگرفتن نوزاد . توروخدا اگه کسی تجربه ای داره بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 14236 بازدید | 85 پست
اره دکتر بردم . دست و پاشم تکون میده . اما میخوام تجربه دیگرانم بدونم 

سلام تورو خدا بچت گردن گرفت چندماهگی گرفت میشه بگی چیکارکردی دارو دادی شما هم حال منو الان درک میکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه من  نمیدونم  اخر هفت یاهشت ماهگی گردن گرفت

دختر من 93 روزشه همه میگن باید تا الان گردن گرفته باشه ولی دختر من هنوز گردن نمیگیره بخاطر همین اشوب افتاده ب دلم..

ممنون ک پاسخ دادین خدا بچتون رو ببخشه واستون

2731
دختر من 93 روزشه همه میگن باید تا الان گردن گرفته باشه ولی دختر من هنوز گردن نمیگیره بخاطر همین اشوب ...

خواهش میکنم گلم. نود روز که خیلی زوده واسه گردن گرفتن حتی اینترنتم سرچ کنی زذه تا اخر شش ماه باید گردن بگیره دکترمنم گفت تا اخر شش ماه باید گردن بگیره اگه نگرفت باید ببریش متخصص مغزو.اعصاب نوار مغز و عضله ازش بگیرم منم کارم شده بود گریه  یه روز خوش نداشتم اما بچه من فکر کنم هفت یا هشت ماهه شد ک گردن گرفت بچه ها دیر و زود دارن نگران نباش مطمئن باش اندازه من استرس و نگرانی نکشیدی

دختر من 93 روزشه همه میگن باید تا الان گردن گرفته باشه ولی دختر من هنوز گردن نمیگیره بخاطر همین اشوب ...

من هیچ کاری نکردم  فقط استرس و.ناراحتی کشیدم و صبر کردم تا خودش گردن.گرفت اما تو نگران نباش برابچه شما زوده بعضی بچه ها زود گردن میگیرن همون سه ماه گردن میگیرن بعضیا هم دیرتر

من هیچ کاری نکردم  فقط استرس و.ناراحتی کشیدم و صبر کردم تا خودش گردن.گرفت اما تو نگران نب ...

ممنونم ازتون واقعاا حرفاتون آرومم کرد خدا خیرتون بده

اما من مادرشوهرم هی دم ب دیقه میگ دخترت باید تا الان گردن میگرفت نکنه مشکلی باشه منم ک بچه اولمه و بی تجربه م و با حرف بقیه میشینم بالا سر دخترم زار زار گریه میکنم..

ممنونم ازتون واقعاا حرفاتون آرومم کرد خدا خیرتون بده اما من مادرشوهرم هی دم ب دیقه میگ دخترت باید ت ...

خواهرمن  منم خیلی از این.گریه ها کردم شبا تا صبح نمیخوابیدم همش فکر میکردم و.گریه میکردم انقد گریه میکردم ک میگفتم دارم افسردگی میگیرم اگه اینجوری پیش بره روانی میشم  خلاصه کم.کم بگذره  میفهمی ک انقد.استرس الکی بود. درضمن شما فعلا  بچتون کوچیکه بزار شش هفت ماهش بشه بعد حق داری استرس بگیری  بعدشم خیلیا بودن ک خیلی دیرتر از این گردن گرفتن  اما قانونیش میگن تا شش ماه وقت داره   بببن عزیزم دستای بچتو.بگیر ببین وقتی داری بلندش میکنی خودش تلاش میکنه گردنشو.بیاره بالا درازش کن بعد دوتا دستشو روبه به بالا ک میخای بلندش کنی بگیر اما فشار به دستاش نیاری یواش یواش. اگه بچه گردنش مشکلی نداشته باشه وقنی داری بلندش مکیخودش تلاش میکنه گردنشو بالا بیاره.   اگه دیدی الان جواب نداد تا شش ماه   یواش یواش این حرکتو تکرار کن. عزیزم من یه هفته با بچم یه حرکتی بهت.میگم انجام بده  بچت زود.گردن میگیره یه بالش برار زیر سینه بچت بعد به حالت دمر یعنی رو بع شکم بزارش  رو بالش و.جلوب بچت روزی دو سه دقیقه باش کار کن سعی کن صداش کنی و براش برقصی یا یه چیزی جلوش بگیر این.ور.اون.ور اون.وسیله رو بگیر کاری کن که بچه  دنبال اون چیزی ک تو دسته  عکس العمل نشون بده این ور اون.ور به چپ و.به راست گردنشو و سرشو دنبال اون.وسیله  تکون بده من بچم یکی دوهفتع روزی چند دقیقه باش کار کردم    بچم گردن گرفت این کار باعث میشه عضلات گردنش سفت شه و اینکه عزیرم من  بچم پنج شش ماهه بود ک این حرکتو باش انجام دادم خیلی دیر انجام دادم اگه زودتر انجام میدادم بچم زودتر گردن میگرفت شما الان بچتون.خیلی.کوچیکه باهاش انجام بدید خیلی زود.گردن میگیره و اینکه اگه شیرخودتونو.میدید گردن گوسفند بخورید تاثیرداره  بچتون از شیرتون میخوره  

2738
ممنونم ازتون واقعاا حرفاتون آرومم کرد خدا خیرتون بده اما من مادرشوهرم هی دم ب دیقه میگ دخترت باید ت ...

عزیزم کاری کن بچت سرسو و.گردنشو بالا بیاره عروسکی چیزی جلوش بگیر این ور اون.ور بالا پایین  کن عروسکو کع گردنشوبچرخونه  وبالا بیاره

من فقط این حرکت برا بچم جواب داد که زودی گردن گرفت فقط تا میتونی  باهاش کار کن عزیزم  صبح ظهر شب باهاش در حد چنددقیقه باهاش کار کن اما زیاد خستش نکن حواست باشه زیاد خستش نکنی ب گردنش فشار بیاد  این.کارو بکن زودی جواب میگیری دعام میکنی 

من فقط این حرکت برا بچم جواب داد که زودی گردن گرفت فقط تا میتونی  باهاش کار کن عزیزم  صبح ...

سلام خاهرم .من نوزادم ۵ ماهس گردن میگیره ولی خیلی لق میزنه .زودی خسته میشه البته سرش بزرگه و تپله .چیکار کنم بنظرت .ببین وقتی دستاشو میگیرم کلا خودش بلند میشه از زمین .ولی دمر که هست زیاد نمیتونه نگه داره .خیلی نگرام 

بزرگ شدن ارزویی بود که ب امتحانش نمی ارزید.....
سلام خاهرم .من نوزادم ۵ ماهس گردن میگیره ولی خیلی لق میزنه .زودی خسته میشه البته سرش بزرگه و تپله .چ ...

عزیزم تمیرن.کن باهاش ب حالت دمر روزی دو سه بار در حد چند دقیقهپ بزارش  عروسکی چیزی جلوش بگیر کاری کن گردنو بالا بیار به چپ و به راستم بچزخونه   اگه دیدی داره خسته میشه بهش استراحت بده اینجوری بچم گردن گرفت

عزیزم تمیرن.کن باهاش ب حالت دمر روزی دو سه بار در حد چند دقیقهپ بزارش  عروسکی چیزی جلوش بگیر کا ...

ممنون خواهرم.تشکر از لطفت ووقتی که گذاشتی 

بزرگ شدن ارزویی بود که ب امتحانش نمی ارزید.....
2706