2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂

بخدا واقعا خیلی دنگ وفنگ داره بچه دارشدن

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
بخدا واقعا خیلی دنگ وفنگ داره بچه دارشدن

منم مثل توهم انقدر فکرای انحرافی و فرعی میاد تو ذهنم از هدف اصلی که بچه دار شدنه منصرف میشم

واقعا سخته مخصوصا تربیتش 😓😓😓😓

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
2728

چه جالب... يكي بياد راحت بيبي چك بزنه و خيلي راحت بگه مثبت شده و عصبيم و ... انگار مثلا قراره اسهال بشه!! انگار نه انگار قراره بچه دار بشه... والا گربه ها بيشتر احساس به خرج ميدن بابت بچه دار شدنشون!!

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris
بتوچه بابا؟؟ من اصن بچه نميخوام

خوب يه روشهايي هست براي جلوگيري! نميشناسي يعني؟؟ بچه چه گناهي كرده...؟!

بعدم تاپيك زدي و همه حق دارن نظر بدن!! طاقت نداري قفلش كن.

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris
2738
خوب يه روشهايي هست براي جلوگيري! نميشناسي يعني؟؟ بچه چه گناهي كرده...؟! بعدم تاپيك زدي و همه حق دار ...

نظرت در مورد حرف من نبوده

هركيو تو قبر خودش ميخوابونن

تو نميخواد ناراحت باشي 

2706