2737
2734

من ۵دبستان 

ماکارونی عین اش بودن بخدا پر نعنا خشک

یادم نمیاد چی زده بودمو فازم چیبوده ک نعنا خشک ی عالمه ریخته بودم

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۸.۹سالم بود کته بی روغن خشک و بینمک و کمی م سوخته😷

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

کوکو سیب زمینی درست کردم یادم رفت تخم مرغ بزنم بعد توش پیازم ریختم😂😂😂😂

کلاس چهارم بودم 

اخه بابامم خورد نمیدونم چطوووووری همیشه حس میکنم میخواس فداکاری کنه دلم نشکنه خیلی بدمزه بود

💞💫خدایاتو کافی هستی برایم،مشکلاتم را به تو می سپارم و دلم قرص می شود.بودنت را از من نگیر مهربان من!💫💞
2738

مرغ و برنج

با زنداداش قبلیم درست کردیم البته من بیشتر درست کردم فکرکنم ۱۱یا۱۲سالم بود خیلیم خوب شد

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

من يادم نيست چند سالم بود مامانم و بابام سركار بودن اومدم تخم مرغ درست كنم روغن نرختم .اصلا فكر نميكردم لازم باشه .همينجوري تخم مرغ شكوندم وسط تابه داغ .هيچي سوخت مثل چي چسبيده بود كف تابه 

اولین آشپزیم یادم نیس ولی اولین ناهار زندگی مشترکمون یه ماکارونی درست کردم که اینیدر تند شده بود که شوهر بیچارم تا یه هفته لباش خشکی زده بود و ترک خورده بود.آخی الهی

2706