2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۷۴م ولی دوس داشتم کوتاه تر بودم مثلا ۱۶۵

لیلی جان قربون دستت من خیلی وقته دنبال اسمه این فیلم ترکیه بودم که رو پروفایلته برات درخواست دوستیم فرستادم ازت بپرسم.اسمش چیه

خدا خیرت بده جواب منو بده😍😛😘

ای بابا...! 
لیلی جان قربون دستت من خیلی وقته دنبال اسمه این فیلم ترکیه بودم که رو پروفایلته برات درخواست دوستیم ...

دادم عزیزم

دختران افتاب و عشق حرف حساب حالیش نمیشه 

بقیشو نمیدونم فیلم زیاد بازی کرده

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
2728
اینم نظره ولی خب همونقد که دخترای کوتاه نمکن دخترای بلدم لوند و تو دل برو ان.. من خودم ۱۷۰ وزنم ۵۶ ...

فقط بگم خوش به حالت

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
کیلیپس بزنیم بشیم 170 که تو دلمون نمونه

اره واقعا 😆😆حالا ما یکی از اشناهامون فک کنم ۱۷۹ اینا باشه ،

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
من قدم 166 ولی دوسداشتم 163باشه اخه دوسداشتم کفش پاشنه بلند بپوشم الان نمیشه بپوشم خیلی بلند جلوه ...

شما قدت خوبه هیچ محدودیتی ندارین  میتونین تا پاشنه هفت سانتی هم بپوشین و بسیار هم شیک به نظر بیاین.حساسیت هارو کنار برنید و اونطوری که دوس دارین باشین...زوج های هالیوودی رو دیدین که مثلا تام کروز و نیکول کیدمن؟؟تو حالت عادی ده سانت زنه بلندتره پاشنه بلند هم میپوشه!!!! 

یا جورج کلونی و زنش

ای بابا...! 
شما قدت خوبه هیچ محدودیتی ندارین  میتونین تا پاشنه هفت سانتی هم بپوشین و بسیار هم شیک به نظر بی ...

اوهوم درست میگی

ولی شوهرم دوسنداره

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
من قدم ۱۶۵ و ۱۵ سالمه .. خیلی استرس دارم قدم بلند نشع 🥺 امیدوارم نهایتا ۱۶۸ بشم

میشه عزیر دلم 

تا ۲۱ سالکی میگن رشد قد ادامه داره ( ولی در اصل تا ۱۷ سالگیه😉)

شمام سنی نداری هنوز وقت داری...

بلند میشی عزیز دلم 🌹🌹

فقط این تاپیک ماله سه ساله پیشه😁

چجوری پیداش کردی؟؟؟

ای بابا...! 
2706