2733
2734

خانوما میخواستم بدونم دکتر امیرفخری واسه مراقبت های دوران بارداری خوبه؟ همچنین زایمان؟هر کی پیششون رفته ممنون میشم بگین چطوره؟

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

یعنی هیچکس نیست؟😢

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم خدا نگه دار تو دلیت باش مرسی که جواب دادی دکتر جلوند چطور دکتریه میشه ازش نتیجه گرفت 

قربونتون بشم ممنونم عزیزم

انشالله بزودی زود بحرمت ۶ ماهه کریلا دامنتون سیز شه

من از چند نفری که رفته بودن پیشش نتیجه گرفته بودن پرسیدم برا همین ایشون رو انتخاب کردم

مهمتر از همه فرمول آب پیاز رو استفاده کردم و طبق ماشین حساب تخمک گذاری اقدام کردم

نفسم به نفست بنده ، عمرم ، نفسم ، جوونم ، فقط و فقط پسرم
قربونتون بشم ممنونم عزیزم انشالله بزودی زود بحرمت ۶ ماهه کریلا دامنتون سیز شه من از چند نفری که رف ...

ممنون عزیزم مرسی که جواب دادی ان شالله شما هم نینی تو صحیح وسالم بعل بگیری  سلامت باشین

دکتر امیرفخری تکی ویزیت میکنن یا چند نفر باهم میرن تو اتاقشون؟  راضی هستین؟

حالا بخاطر کرونا تکی معاینه میکنن . نمیگم منشی بیاد تو برا آزمایش اینا . 

بخاطر کرونا ظاهرا بیمار جدید فعلا پذیرش نمیکنه ولی من راضیم ازشون ۴ ماهه باردارم زیرنظر ایشون 

2706