2737
2734
عنوان

ویار ندارم؟؟؟؟؟؟میترسم

6196 بازدید | 30 پست
سلام به همه.حالا من مشکلم اینه که اصلا ویار ندارم نه تهوع دارم نه چیزی دلم میخواد.نی نی قبلیم هم چون 7هفته ای سقط شد میترسم بازهم بخاطرهمین باشه که ویار ندارم نکنه دوباره اتفاقی بیفته؟؟؟؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مونا 65 جون سقط قبلیت کی بود؟ چون منم دیروز با آمپول ضد سرانی سقط کردم می خوام بدونم کی میتونم اقدام کنم؟ مشکلت جی بود که سقط کردی؟ من ساک نینیم دیده نمی شد گفت احتمالا خارج از رحمیه
خدا جونم دوست دارم
مونا جون نگران نباش. یکی از علائم سقط قطع شدن یکباره تهوع و علائم بارداری هست نه اینکه از اول تهوع نداشته باشی. اگه تهوع داشتی و قطع میشد ممکن بود جای نگرانی داشته باشه هر چند اینم خیلی مهم نیست منم این مشکل رو داشتم بارداری اولم تو هفته 7 تمام شد به خاطر توقف رشد جنین. تو بارداری بعدم خیلی میترسیدم مخصوصا 2 بار که علائمم برای 2 روز قطع شد. ولی خداروشکر الان هفته 26 هستم. مثبتفکر کن. حتما نی نی سالمه
آرتین عشق من و بابایی
برای من تو بارداری اولم قلب جنین تشکیل نشد و تو هفته 7 بارداری تمام شد. با قرص سقط کردم. ناراحت نباشید. بعد از سه تا پری اقدام کنید. برای من بعد سه تا پری اقدام کردم و باردار شدم همش میترسیدم بازم اون اتفاق بیوفته حتی قلبشم میزد نگران وایسادنش بودم. خداروشکر تا اینجا همه چی خوب بوده. و تا سه ماه دیگه پسرم میاد دنیا. وقتی از ماه 3 بگذرین نگرانی ها کمتر میشه. غصه نخورید همه چیزو به خدا بسپرین خدا یه نی نی خوشگل قسمت همتون کنه انشاءالله
آرتین عشق من و بابایی
2706