2737
2734

دوستان و همراهان همیشگی نی نی سایت سلام
پس از استقبال گرم شما از سمینارهای نی نی سایت در سال 96 و بنا به درخواست شما عزیزان کلینیک مشاوره نی نی سایت با کمک متخصصین خود و با همراهی فرهنگسرای ابن سینا اقدام به برگزاری سمینار های رایگان تحت عنوان چهارشنبه های نی نی سایتی نموده است.

دورهمی مامانا

سلام آقای صدیق منش خیلی از بابت وقتی که میگذارید تشکر فقط یه خواهش میشه ساعت سمینارها رو بعداز ظهر برنامه ریزی کنید تا خانمهای شاغل هم بتونن از اطلاعات خوب شما و همکاران محترمتون بهره ببرند و اینکه یه مکان دیگه ای برای برگزاری در نظر بگیرید که قابل دسترس باشه البته ببخشید این پیشنهاد هست از لطف شما متشکرم

آقای صدیق منش اگر پنج شنبه ها باشه فکر می کنم بهتر باشه چون مامانای شاغل تعطیل هستن و یا اینکه بعداز ظهر ساعت 5 باشه که مادرا بهتر میتونن خودشونو برسونن به سمینارها و دورهمی هایی که شما زحمت برنامه ریزیشونو انجام دادید.اگر هم نشد فیلمش رو بزارید که همه بتونن استفاده کنن حتی مادرایی که توی شهرستانها هستن هم می تونن استفاده کنن.با تشکر فراوان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جدول سمینار ها رو مطالعه کردم 

بخشی که مربوط به استرس بود چقدر دیر برگزار میشه . من تا اون موقع از دست میرم 

از دست این استرس و دلشوره دارم روانی میشم 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
2728

سلام دوستان
ممنون از نظرات سازندتون
ما اول راه هستیم و حتما ایراداتی هم هست
اما برای شروع کار ما هم محدودیتهایی داریم مثلا پنجشنبه ها سالن اکثرا پر هستش
برای پخش مستقیم هم مشکلاتی پارسال داشتیم که بی نظمی ایجاد می کرد
ولی فیلم برداری می شه و گزارش هم می ره بخش هایی بصورت لایو در اینستاگرام هم پخش می شه و ویدئو هایی از بخش های مهمش رو می تونید ببینید

اما برای بعد از ظهر مشکلمون بحث ترافیک تهران هستش که مجبور شدیم صبح برنامه ریزی کنیم

ببخشید آقای صدیق منش یعنی الان راهی نیست من خیلی دوست دارم این هفته سمینار شرکت کنم ولی صبح هست حداقل میتونید ساعتشو بزارید 2یا 3 بعداز ظهر که آخر ساعت کاری باشه و بشه مرخصی بگیریم  نه اینکه صبح دقیقا وسط ساعت کاری .تشکر

2738

جناب اقای صدیق منش وقت شما به خیر من مدیر عامل یک شرکت فنی مهندسی هستم که یکی از زمینه های فعالیت اون خدمات پرتوی واندازه گیری امواج هست. همانطور که می دانید ما در زندگی روزمره در میان امواج و پرتوها زندگی میکنیم و لازم است در ضمن آشنایی با انواع امواج و تشعشعات در محل کار و زندگی خود ، با رعایت استانداردها آسوده خاطر زندگی کرده و در صورت وجود خطر به دنبال راهکار اصلاحی باشیم. حتما می دانید زنان باردار و کودکان در برابر امواج آسیب پذیر ترند .خوشبختانه ما تلاش کرده ایم ، با رنجی از  بهترین دستگاههای اندازه گیری  بصورت پکیج  انواع تشعشعات ، پرتو ها و امواج را اندازه گیری و در صورت نیاز راهکار اصلاحی را ارایه کنیم.   ما  علاقه مند هستیم در یکی از سمینار های شما شرکت کرده و در این زمینه اطلاعاتی به مادران عزیز آینده بدهیم. خواهشمند است در صورت امکان ما را راهنمایی فرمایید.  

من ۲۳ سالمه وشش ساله ازدواج کردم بخاطر فوت پدرم ترک تحصیل کردم سیکل دارم متاسفانه بعدش ازدواج کردم

همسرمو دوست دارم

من تویه خانواده و یه محیطی کاملا تعصبی وتنش آمیزی بزرگ شدم

ماحق رفتن تو جاهای عمومی رو نداشتیم حق اینکه یه دوستی رو داشته باشیم رو نداشتیم

الانم که ازدواج کردم همسرم اخلاقش خوبه ولی باز یکم اون تعصب رو داره بعد این رفتار های برادر هام روی روابط من با جامعه تاثیر گذاشته تنها دوست من مادر و خواهرم هست بدون اونها اعتماد بنفسی ندارم برم بیرون گیج میشم احساس میکنم همه نگاهم میکنن

از خیابون میترسم ردشم😢

هیچ دوستی ندارم

اگر الان هم بخوام نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم بلد نیستم یعنی

از تنهایی رنج میبرم

مشکل باروری هم دارم

من خجالت میکشم برم استخر یا باشگاه یا همین سمینارهایی که شما گفتین اصلا صحبت کردن بلدنیستم دستو پامو گم میکنم استرس میگیرتم در عین حال خیلی عجیب هم هست خیلی مغرورم 😭😭😭😭😭

💜🖤💜🖤💜🖤💜

سلام خانوما برای خرید گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از این سایت خرید آنلاین و یا حضوری داشته باشید ارسال محصولاتشم رایگانه با وارد کردن کد st97 با تخفیف ویژه همراه میشید.

2706