2737
2739
عنوان

معجزه

410 بازدید | 27 پست

بچه ها کدومتون تو ماه رمضان معجزه ای دیدین؟ کار خاصی می کردین ؟

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی

نمیدونم اسمشوچی میخای بزارین نزدیک ظهربود من داشتم قران میخوندم همین جوری دو دلم میگفتم قربون خدابرم ماه رمضون اومد هیچی توخونمون نداریم خداشاهده ب ده دقیقه حرفم نرسید ک زنگ خونمونو زدن نمیدونم اقاهه کی بود ولی برامون روغن وبرنج قند وچایی ومرغ اورده بود خداخیرش بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اسمشوچی میخای بزارین نزدیک ظهربود من داشتم قران میخوندم همین جوری دو دلم میگفتم قربون خدابرم ...

یعنی همین طوری بدون اینکه شما رو.بشناسه

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی
2731

سال پیشم همین جوری توماه رمضون دعادعامیکردم ک زودتر وامم درس بشه نزدیو افطار بود ک وامو برام توکارتم ریختن سال قبلشم توماه رمضون ازخداخاستم ک بچم پسربشه خلاصه هرحاجی داشتم من ک گرفتم 

2738

من چند سال پیش شب قدر قبل افطار داشتم فکر میکردم ای کاش امشب میتونستم افطار بدم آخه میگن ثواب داره یهو زنگ در زدن رفتم باز کردم یه آقایی گفت یخارو بده ببرم منم هنگ بودم رفتم چندتا یخ از تو فریزر برداشتم دادم بهش اصلا نفهمیدم کی بود

من بزرگترین معجزه شفای برادرم بود تو روز عید قربون

واقعا هنوز میگم خدایا شکرت

یعنی واقعا قلبمون شکسته بود

یادم میوفتع قلب درد میاد واقعا روزای سختی بود

خدا خودش نگهدارش باشه

معجزه بعدی همسرم بود 

یعنی واقعا همیشه ازش ممنونم عشقم رو بهم داد

فقط برا دلخوشی زندگیم 

خدایا یه معجزه کوچولو سالم میخوام ازت روم رو زمین ننداز 

میدونم هوا همه بنده هات رو داری 

2706