2733
2734
عنوان

اصفهان و شهرکرد خانما بیاین راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5546 بازدید | 57 پست

بازار و اینا هم داره اتفاقا محصولات محلی هم بعضی جاها دارن.چندین پاساژ داره

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 

حدود دوساعت راه 

اصفهان از نظر خرید بهتر جاهای دیدنی پارک نازوان اکواریوم باغ پرندگان پارک صفه وبقیشم معروف خودت میدونی

شهر کرد اب هواش بهتر 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو جا رو میخوایم بریم جاهای دیدنی رو میگید اب و هوا و چرا میگید خرید اصفهان بهتره از چه نظر؟ ...

مقبره من نمیدونم نرفتم .حتما حتما برید سمت شهرستان اردل روستای بهشت اباد یه جایی هست به نام باغ رستم .پل زمانخان سامان برید .رستم اباد .ابشار شیخ علی خان کوهرنگ 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

ما هم پارسال رفتیم اصفهان و شهرکرد 

البته سفر ما دوروزه بود روز اول شهرکرد شب رفتیم اصفهان تا فردا

شهرکرد هوا عالیه خنک

اصفهان یکم گرمتره

برای خرید اصفهان بهتره ولی نمیدونم کجاها

بعد فکر کنم خیلی خسته کننده باشه که بین این دوتا در رفت وامد باشید به هیچ کدوم از کارهاتون هم نمیرسید 

چون جاهای دیدنی شهرکرد مال کل استانشونه فقط توی شهرشون نیست برعکس اصفهان

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728

سلام عزیزم.اصفهان برای کیف وکفش خیابان شهدا،سپاه،بازارافتخار رو داره. برای لباس ومانتو خیابان چهارباغ عباسی خیابان نظرشرقی.بازارمریم وبازار سیتی سنتر سپاهان شهر.جاهای دیدنی هم پل خواجو،حمام علی قلی اقا،باغ گلها،آکواریوم بزرگ خاورمیانه درناژوان،منارنجنبان،کاخ چهلستون،وشهربازی رویاها.وبازارای اصفهان قابل مقایسه باشهرکرد نیست شهرکرد بیشتر باغ ورودخانه وجاهای سرسبز داره مثل پل زمان خان واینا.هم اصفهان سوییت اجاره میدن هم شهرکرد.فک کنم دوسه ساعتم راه باشه.

برای خرید حتما اصفهان رو پیشنهاد میدم.طبیعت حتما شهرکرد و اطرافش.صنایع دستی اصفهانم بیشتره

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
هر دو جا رو میخوایم بریم جاهای دیدنی رو میگید اب و هوا و چرا میگید خرید اصفهان بهتره از چه نظر؟ ...

اصفهان شیک تر لباساش. شهرکردم چنتا مرکز خرید داره میتونی سر بزنی سوعات محلی میتونی بخری

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

شهرکرد یه چهار راه بازار داره که معرفه که اکثرا کشک و قارا خشکبار سبزیهای خشک شده محلی و خلاصه یه بازار محلی دوست داشتنی و یه امامزاده همون جا داره مجربه اگه رفتید اونجا هم برید و یه قلعه قدیمی هست به اسم قلعه چالشتر نزدیک شهرکرد واقعا ارزش دیدن داره کنارش یه موزه داره موزه سنگ قبرهای قدیمی که به نظر من جالب تریم موزه ای بود که دیدم حتما حتما برید ببینید

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2738
قیمت هاش چطوره؟ یعنی تنها جایی که مردم پوشاک میخرن همون؟

من اصفهانی بودم و در شهرکرد دانشگاه می رفتم هر دو شهر می شناسم 

میدون نقش جهان پوشاک هم داره؟ارزونه؟

برای خرید لباس و کفش و کیف و ... اصفهان بهتره قیمت هاش مناسبه کفش قیم مناسب می خواهی میدان نقش جهان کفش شیک می خواهی پاساژ کفش خیابان انقلاب

میدون نقش جهان پوشاک هم داره؟ارزونه؟

بله پوشاک هم داره البته باید داخل بازارهاش بری خود مغازه های داخل میدان اکثرا صنایع دستی دارن

2706