2726

سلام دوستان

خوبید؟من هشت اهه اقدام کردم ولی نتیجه ای نگرفتم

پرولاکتینم از ۱۶ تا ۲۵ باید باشه ۳۰ هس دوماهی هست قرص میخورم

آزاسپرم شوهرم اوکیه،وسونو دادم چیزی نبوده

الان احساس میکنم کیست دارم یاتنبلی از کجابایدبفهمم؟چون پریودیم نامنظمه،موی زائد زیرجونم دارم،ودرد خفیفی درزیر شکمم

کسی تجربه ای داره؟

شما چه مدته اقدامین؟دلیلش چیه نمیشه؟

خانما اکه تجربه این درمورد تغذیه تب سنتی دارید برای بارداری بگید

درمورد خوردن چیزای گرم

نماز روزتون قبول باشه یاحق🌷🌷🌷🌷🌷 

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۶سال اقدام داشتم وبلاخره یه دکتر درست درمون رفتم اونم گفت اولین جلسه برو عکس رنگی بگیر ویه آزمایش تیرویید وقند خلاصه عکس رنگی هردو لوله هام چسبندگی داشتن باز شدن ماه بعد باردار بودم

عزیزم اول باید پرولاکتینتو بیاری پایین چون پرولاکتین بالا مانع بارداریت میشه  بعد تا میتونی هم خودت وهم شوهرت نخود پخته .ابگوشت بخورین سبزیجات زیاد بخورین.مغزیجات زیاد بخورین سیاهدانه باعسل زیاد بخور صبحایه قاشق.تخمدانهاتو با روغن سیاهدانه ماساژبده هرشب.ویتامین ای هم خودت وهم شوهرت بخورین اسیدفولیک شبی یکی بخور توی ایام پریودی حمام نرو وزیاد خودتو نشور تا سه روز اول

من موفق میشم به وزن دلخواهم برسم💪💪💪🌹🌹
منم ۶سال اقدام داشتم وبلاخره یه دکتر درست درمون رفتم اونم گفت اولین جلسه برو عکس رنگی بگیر ویه آزمای ...

منم عکس رنگی رحم رو انجام دادم۴ماه پیش.خداروشکر که نتیجه گرفتی.انشالله نی نی سالم بیاد بغلت.برای منم دعا کن

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

والا منم 4 سال باردار نشدم و تنبلی داشتم همه جور داروی خوردم 3بارم ای یو ای شدم اما نشد       بعد طبیعی شدم فقط ی اقایی بو  دارو گیاهی برام درست کرد خوردم و دیگ شیمیایی نخوردم بعد دو یا 3 ماه بود شدم 

سلام. همه چیزایی که دوستان گفتن خوبه ولی کافی نیست عزیزم شما با علایمی که گفتی ممکنه مشکل هورمونی داشته باشی منم ۳ سال و نیم نازایی داشتم و پیشنهادم به شما اینه که یه دکتر خیییلی خوب و باتجربه پیدا کنی و بری پیشش خیلی از دکترا هیچی بلد نیستن دکتر خوب داشتن خیلی مهمه خیلی

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
منم عکس رنگی رحم رو انجام دادم۴ماه پیش.خداروشکر که نتیجه گرفتی.انشالله نی نی سالم بیاد بغلت.برای منم ...

میدونی چیه ایندفه یه اتفاق جالب برام افتاد تجربمو بهتون میگم راستش تو چند ماه اخیر فقط کاپوچینو زیاد خوردم بین تمام خوراکیها بعدش از همه گذشته خیلی دلم گرفته بود که یه شب رومو به آسمون کردم وبعد از خوندن یه دعای سریع الاجابه به خدا قسم به تمام پیامبرا وملائکه دادم آخر سر دیگه خیلی به حضرت عیسی ومریم قسم دادم اصلا تو دلم یهو یه حسی پیدا کردم که ایندفه خدا رومو پس نمیزنه خلاصه جواب مثبتو گرفتم وتاریخ زایمانم زدن ۴دی تقویمو نگاه کردم باورتون نمیشه تاریخ تولدش با حضرت عیسی یکی شده

سلام. همه چیزایی که دوستان گفتن خوبه ولی کافی نیست عزیزم شما با علایمی که گفتی ممکنه مشکل هورمونی دا ...

اره عزیزم اما منم تیر یید پرولاکتین عکس رنگی همه کار کردم اگ مشگلی نباشی میمونه تنبلی   ک اونم سخت درمانش

2706