2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوخی کردم بخندیم عزیزم. من هفته ششمم ولی الان خونه نیستم ببینم تو سونو چقدر زده. 

مگه هفته چند رفتي سونو؟؟

من الان هفته پنجم ميخوام هفته هفتم برم دكتر و سونو

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2728
مسخره میکنید فقط 😐

عيب نداره بابا پيش مياد ديگه

برا سوالاتتم از پزشك بپرسي بهتره

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
اگه سونوگرافی گفته خوبه و مشکلی هم نداری اصلا نگران نباش به این چیزا هم فکر نکن همچين بزرگ بشه از تو ...

این اندازه ک میزنن ینی اندازه سرتاپاشه یا چی؟نم گفتم شاید قدشه اخه همسرم قد بلنده

مگه هفته چند رفتي سونو؟؟ من الان هفته پنجم ميخوام هفته هفتم برم دكتر و سونو

من پریودم یک فروردین بود ولی اقدامم حدودا 15 فروردین بود.  از اونجايي كه دکترا تاریخ رابطه رو نمیدونن به من از رو تاریخ پریود گفت هشت هفته ای در صورتی که خودم میدونم الان شیش هفت هفته ام. به تاریخ اون الان باید 9 هفته باشم. هفته قبل پیشش بودم. 

هفته7رفتم

با شما نبودم با نيلپر بودم

شما ك گفتي هفته هشتي

اما نيلپر ميگه هفته ششم ميگم هفته چند رفته ك قلب رو نشون داده؟؟؟

من پریودم یک فروردین بود ولی اقدامم حدودا 15 فروردین بود.  از اونجايي كه دکترا تاریخ رابطه رو ن ...

اهان

كه اينطور

این اندازه ک میزنن ینی اندازه سرتاپاشه یا چی؟نم گفتم شاید قدشه اخه همسرم قد بلنده

این سونوهایی که الان میفرستن معمولیه اندازه زدن ببینن طبیعیه یا نه اصلا ربطی به قد نداره. تا دنیا بیاد مشخص شه قدش. 

خانومايه شيردهو باردارو تو ديوار واسه فروش زدن؟؟؟هِن😧😧😧😧

خخخخخخخ یعنی بریدم          

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....
2706