2733
2734
عنوان

خانمایی که بچه ۵ ساله دارید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 50 پست

این محلول فکر کنم خیلی خوب باشه البته قیمتش هم خیلی بالاست یعنی اگر بخوای هر 30 تا رو بهش بدی در ماه 700 الی 800 هزارتومن باید هزینه کنی ولی پذیا شور و حتی همین نوع شیر که برای من نوشته شیر خشکش هم هست که ارزونتره . ولی دختر من خوب نمیخوره چون سنگینه براشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم  ٦ سالشه براى كم وزنيش دكتر  گفت پودر پدياشور  با شير يا آب مخلوط كن به ...

منم میتونم بدم پسرم پسرمنم دوماه دیگه ۴سالشمیشه ولی ۱۵کیلوهه اصلا هییچی نمیخوره فقط نون تخم مرغ اصلابه هیچ عنوان برنج نمیخور ه اصلاتاحالانبردمش ازمایش 

پدیاشورروماهم میتونیم بدیم ؟چیه پودره؟

2728
شیر گرم میکنی یا سرد میخوره؟بچه منم شدیدا پلویی و گوشتی هست و ی بشقاب پلو رو میخوره

اگه غذا میخوره نگران نباش خوب میشه

خواهرزادم من انقدددد ریز بود الان بیا ببینش ماشالله چهارده سالشه انگار بیست سالشه ماشااالله

انقد خواهرم بچگی ویتامین و اینا داد بهش الان ب دفه اثر کرده

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
این محلول فکر کنم خیلی خوب باشه البته قیمتش هم خیلی بالاست یعنی اگر بخوای هر 30 تا رو بهش بدی در ماه ...

خب پدیا شورم وقتی حل بشه مث شیر میشه سفیدرنگه؟پسرم هر چیزی میخوره جز شیر و انواع آش

خب پدیا شورم وقتی حل بشه مث شیر میشه سفیدرنگه؟پسرم هر چیزی میخوره جز شیر و انواع آش

خالی خالی بش بده

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2738
من همه نظرات رو خوندم همه تون میگید به زرو بهش غذا میدین  تو رو خدا نکنید این کار رو  ...

مجبوریم .همه راه ها رو رفتیم بچه بد غذا باهاش سرکار نداشتی عزیزم . بهش ندم از خداشه .منم میگم همش چون با میل بهش نمیدم وزن نمیگیره . ترس اول مهر که میره بین بچه ها هم بدتر اعصابم بهم میریزه

حالا يه دكتر ببرش   ببين نظر دكتر چيه  بچه رو هم نبايد با هم سناى خودش مقايسه كنى بايد نسبت به قبلش بسنجى اگه نسبت به قبلش درجا بزنه  يه جاى كار مى لنگه ولى اگه نسبت به قبلش داره وزن مى گيره و قدش بلند ميشه جاى نگرانى نيست 

2706