2737
2734
عنوان

دیشب مادر شوهرم خیلی ضایعم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 44 پست
یعنی میخخواسته جلوبقیه بگه من خیلی دلسوزم وخوبم،حواسم به بچه هست،کلا مادرشوهرقوم وخویش نمیشه،والا،یع ...

ببین بضیا کلا نمیخوان بشنون...نمیدونمم چرا...من صورتم دوردهنم حساسیت ب گوجه و بادمجون پیدا کرد ی مقداردون شدو  قرمز ک تا ی مدت نخوردم .بهش گفتم ارخ بخاطره گوجسو...گف مطمعنی فلانیم اینجوریه جوش زده همینجورو.. خلاصه توضیح....چندین بار همین حرفوتوروزای مختلف زد وای جوش زدی نمونه جاش ک من گفتم نه حساسیته میدونم مال چیه...ینی فقط میخواس بگه توجووش زدی(چون اون جاریمم سنش کم بود تو سن بلوغ بود جوش میزد.... دیگه مجبورمیکنن ادمو اینجوری بگه) دوبار یدفه گف جوشات خوب شد؟؟؟ یهو یجوری شدم با لحن بدگفتم وای مامان من هربار دارم میگم جوش نیس حساسیته  شما هی میگید جوش؟؟ یهودیدم شوهرم برگشت باتعجب نگام کرد فهمید قاطی کردم هیچییییییی نگف

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ببین بضیا کلا نمیخوان بشنون...نمیدونمم چرا...من صورتم دوردهنم حساسیت ب گوجه و بادمجون پیدا کرد ی مقد ...

اره کلا میخوان حرف حرف خودشون باشه حتی اگه اشتباه باشه هم تکرارش میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی. که آرومم میکنید ولی متاسفانه هر روز میاد خونمون ولی واقعا دلم میخواد یه چند روز ریختشا نبینم

به دنیایی که مردانش عصا از کور میدزدند من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم
سلام عزیز دلم قربونت یاس هم خوبه دخترت به دنیا اومد؟ تیکرت تموم‌شده!

اره عزیزم دو هفتس بدنیا اومده.خداروشکر ک یاس کوچولو خوبه

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2728
اره عزیزم دو هفتس بدنیا اومده.خداروشکر ک یاس کوچولو خوبه

نمیدونستم عزیز

خیلی خیلی مبارک باشه قدم نارین جون😇😇😇😇😇😇

تاپیک نزدی چرا 

طبیعی یا سزارین

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
نمیدونستم عزیز خیلی خیلی مبارک باشه قدم نارین جون😇😇😇😇😇😇 تاپیک نزدی چرا  طبیعی یا سزاری ...

فدات گلم.ن تاپیک نزدم زردی داشت ی خورده گرفتار شدم.طبیعی گلم

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

من پسرم۲ماهشه مش وقتی میاد خونمون میگه تو لباسای بچه رو  نمیشوری دستمال خشک کن های بچه رو نمیشوری..هیچ کاری واس بچه نمیکنی.

میگم خب مامان اگ نمیشورم پ چرا لباساش همیشه تمیزه و....

میگ نه نمیشوری😮😮😮😆😆

2738

خخخ چه باحال... مث مادرشوهرمنه

همیشه میخاد یه جوری بگه من نمیتونم به بچهام برسم دوتا بچه با اختلاف سنی کم دارم

همش تا بچها نق بزنن میگه گشنشونه بیچاره ها بهشون غذا دادی

وااای خدا اینا چرا اینجوری میکنن😧

عقده این کم دارن احساس برتری و فهمیدگی میکنن مادرشوهر من از لحاظ زندگی و شوهر داری و بچه داری صفره شوهرم از بچگیاش برام تعریف میکنه ولی همش میاد از خودش تعریف میکنه اعتماد به نفسش خیلی بالاست

چه عذاهایی به بچتون میدید منم راهنمایی کنید

سوپ گوشت یا مرغ یه  بار با سیب زمینی یه بار با هویج یه بار با هردوش،  فرنی،  حریره، ، گوشت و هویج و سیب زمینی کوبیده با روغن زیتون، زرده تخم  مرغ، سرلاک. سوپ شیر، پوره سیب زمینی، برنج وماش با  ماست، مرغ کبابی با برنجو...

عقده این کم دارن احساس برتری و فهمیدگی میکنن مادرشوهر من از لحاظ زندگی و شوهر داری و بچه داری صفره ش ...

خدا به راه راست هدایتش کنه که توام اذیت نشی

پسرقشنگم زودتر بیا من و بابا و هستی کوچولو منتظر اومدنت هستیم هیمن مامان😍😗......
2706